مصوبات دومین جلسه شورای هنر با موضوع بررسی پیش نویس سند توسعه هنر
جلسه دوم شورای هنر شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست دکتر صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور دکتر عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی و با موضوع بررسی پیش نویس سند توسعه هنر، ماده واحده تأسیس مؤسسه هنرمندان پیشکسوت و همچنین اصول و سیاست‌های موسیقی کشور برگزار شد که مقرر شد در زمینه تشکیل شورای هماهنگی موسیقی کشور و ساختار آن، اعضای شورای هنر پیشنهادات و نظر نهایی را ظرف دو هفته آینده به شورای هنر اعلام کنند.
جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی نیمه اسفندماه برگزار می‌شود
در دیدار مدیرکل هنرهای نمایشی با اعضای شورای سیاستگذاری هجدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران- مبارک مقرر شد دبیر این رویداد در هفته پیش رو معرفی و این جشنواره در نیمه اسفندماه سال جاری برگزار شود.
کیفیت آموزش هنر به جای کمیت مورد توجه باشد
مدیران دانشگاه سوره با مدیران معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشستی که سه شنبه 17 تیرماه برگزار شد، درباره همکاری و تعامل در حوزه هنر گفت و گو کردند.
برپایی نمایشگاه لباس عاشورایی از 26 تا 30 مرداد در فرهنگسرای نیاوران
نشست خبری پنجمین رویداد و نمایشگاه مد و لباس عاشورایی پیش از ظهر امروز سه شنبه 17 تیر با حضور مرضیه شفاپور، دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس و محمدرضا عزیزی، دبیر هنری پنجمین نمایشگاه مد و لباس عاشورایی در معاونت هنری برگزار شد.
فراخوان دومین همایش بین المللی هنر مقام اعلام شد
فراخوان دومین همایش بین المللی هنر مقام کشور ازبکستان که در شهریورماه برگزار می شود، اعلام شد.