اخبار

مشاور اجرایی معاون هنری :هیچ حمایتی را در درمان مجید بهرامی دریغ نمی کنیم

سید عباس عظیمی,مشاور اجرایی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر حمایت های مادی و معنوی از درمان مجید بهرامی هنرمند جوان عرصه تئاتر کشور تاکید کرد .
وی گفت :مسئله درمان مجید بهرامی را وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی و معاون هنری رصد می کنند و مصرانه پیگیر مراحل اعزام ودرمان وی هستند .
مشاور اجرایی معاون هنری اظهار امید واری کرد؛ مجید بهرامی که جوانی خلاق و شاداب و خوش ذوق در هنر تئاتر می باشد هر چه زودتر سلامتی خود را باز یابد .
وی افزود :همدلی و همکاری جامعه هنری با مسئولان در چنین مواردی به اوج خود می رسد که این نشان دهنده اعتماد متقابل و همسویی برنامه ها و فعالیت ها است .
عظیمی با اشاره به برپایی اکسپوی عکس در حمایت از مجید بهرامی گفت: در این نمایشگاه حدود 130 میلیون تومان در قالب همت عالی و خرید آثار هنری جمع شده است ، برگزاری اینگونه برنامه های هنری در حمایت از هنرمندان ابتکار مناسبی است که موجب همدلی جامعه هنری خواهد شد.
مشاور اجرایی معاون هنری گفت : در اکسپو عکسی که در حمایت از مجید بهرامی و بطور خود جوش برگزار شد کمک های خوبی شد هر چند انتظار همکاری بیشتری از سوی هنرمندان می رفت .
عظیمی تصریح کرد همکاری جامعه هنری و مسئولان در دراز مدت می تواند به رشد و اعتلای هنر کشور بیانجامد .
وی افزود : تاکنون مبلغ 90 میلیون تومان از سوی معاونت هنری  در قالب پرداخت هزینه بستری و خرید یکی از تابلو های عکس مجید بهرامی اختصاص داده شده است . همچنین مسئولان شهرداری هم حمایت خوبی از برنامه اکسپوی عکس داشتند .
مشاور اجرای معاون هنری در ادامه افزود : تا کنون مکاتبات متعددی با مبادی ذی ربط برای تسریع در مکاتبات اداری بحث درمانی مجید بهرامی انجام شده است که ارسال نامه به سفارت کشور آلمان برای تعجیل در صدور ویزای درمانی برای نامبرده یکی از این موارد است .
مشاور اجرایی معاون هنری  با اشاره به تاکید معاون هنری بر پیگیری سریع بحث درمان مجید بهرامی گفت : با پیگیری های انجام شده روز گذشته از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامي ,نامه ای به وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی ارسال شده تا با توجه به حوزه تخصصی این وزارتخانه کمک های خود را در بحث درمان این هنرمند دریغ نکنند.
عظیمی ابراز امیدو اری کرد تا شرایطی مهیا شود تا بحث درمان هنرمندان و خدمات پزشکی آنها روندی تعریف شده و منطقی به خود بگیرد و در چنین مواردی سریع تر بتوان اقدام نمود .
مشاور اجرای معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت :معاونت هنری بر حسب وظیفه خطیر خود که همانا خدمت رسانی به جامعه هنری است هرگز حمایت های مادی و معنوی خود را دریغ نخواهد کرد .                                                                                                                                                      
۲۹ تیر ۱۳۹۰ ۱۴:۵۲
روابط عمومی معاونت امور هنری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید