اخبار

با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و هنرمندان

مراسم ضیافت افطار معاونت امور هنری برگزار شد
مراسم ضیافت افطار شامگاه پنج شنبه - 13 مرداد- با دعوت معاونت امور هنری و با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و هنرمندان عرصه هنرهای نمایشی کشور در محوطه تالار وحدت برگزار شد.
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر ایران در این مراسم معاون امور هنری ضمن خیر مقدم به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، هنرمندان و تمامی مدیران زیر مجموعه معاونت امور هنری ماه رمضان را فرصتی برای زدودن زنگارها و خلوت انسان با خود دانست .

وی افزود: هنرمندان نیز به عنوان طبقه الگوی جامعه نقش زیادی در راستای ارتقاء معنویت در جامعه دارند که ماه مبارک رمضان این فرصت را برای این عزیزان فراهم می آورد.
شاه آبادی افزود: امیدوارم بتوانیم از این فرصت برای نزدیک شدن قلوب و تعامل بیشتر مدیران فرهنگی و هنرمندان استفاده کنیم.
در ادامه این مراسم دکتر سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از "ایزابل سالاری" نقاش نوجوان ایرانی الاصل که در سن 12 سالگی افتخارات بین المللی زیادی را نصیب خود کرده بود تقدیر کرد.
سید محمد حسینی در این مراسم فعالیت های جدید معاونت امور هنری را شایسته تقدیر دانست و افزود: برگزاری هفته های فرهنگی و هنری استان ها در کنار برگزاری جشنواره های متنوعی که در طول این مدت برگزار شد نشان از فعالیت معاونت امور هنری دارد و بیانگر این مهم است که هنر تعطیلی ندارد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به برگزاری مراسم متنوع در مناسبت های مختلف اشاره کرد و افزود: امیدوارم بتوانیم در همه مناسبت ها این برنامه ها را داشته باشیم و با همکاری شما هنرمندان عزیز شاهد شکوفایی بیشتر این عرصه باشیم.
حسینی با اشاره به طرح استقرار 555 گروه شهرستانی اظهار امیدواری کرد که امسال سی امین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با شکوه هر چه بیشتر و با اهمیت به دستاوردهای انقلاب اسلامی برگزار شود.
در این مراسم جمع زیادی از هنرمندان سه عرصه هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی و موسیقی حضور داشتند. داوود رشیدی، محمود عزیزی، ایرج راد، حسین مسافرآستانه، مجید سرسنگی، نصرا... قادری، فرشید ابراهیمیان، محسن حسینی، مریم معترف، محمود رضا رحیمی، مهرداد رایانی مخصوص، بهرام شاه محمدلو، آرش دادگر، سید جواد طاهری، حسین فرخی، منوچهر اکبرلو، حسین پارسایی، حسین راضی، مرشد ترابی، جهانگیر الماسی، مرشد میرزاعلی، محمد ساربان و... از جمله هنرمندان عرصه نمایش حاضر در این مراسم بودند.

۱۵ مرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۶
پایگاه اطلاع رسانی هنر ایران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید