اخبار

پیکر مرتضی پاشایی به سمت قطعه هنرمندان بدرقه شد

پیکر مرتضی پاشایی به سمت قطعه هنرمندان بدرقه شد
پیکر مرتضی پاشایی با همراهی جمع بسیاری از دوستداران این هنرمند، هنرمندان‌ و خانواده وی از تالار وحدت به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) بدرقه شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری، این مراسم با پخش قطعاتی از آثار این خواننده موسیقی پاپ آغاز شد و گروه‌های مختلف مردمی از تهران و شهرستان‌ها با زمزمه ترانه‌های این خواننده و مراسم سنج و دمام نوازی با خانواده این هنرمند همدردی کردند.

در این مراسم ابتدا متن پیام تسلیت علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط سیدعباس سجادی قرائت شد و سپس علی مرادخانی معاون هنری وزیر ارشاد در سخنانی از مقام هنری زنده یاد مرتضی پاشایی تجلیل کرد.

او گفت: من امروز در اینجا چهره‌های نورانی را می بینم که این روزها شاهد تجلی احساس آنها بودم و برای شما ملتی که محبت را به عنوان اساسی ترین و ماندگارترین چهره مردم ایران نشان دادید، آرزوی سلامتی می‌کنم و امیدوارم خداوند روح مرتضی پاشایی را شاد کند که می‌دانم شاد هم هست.

معاون هنری وزیر ارشاد ادامه داد: من دعا می‌کنم که خداوند روح متعالی این خواننده عزیز را با اولیا محشور کند و با همه این شوری که در اینجا هست بار دیگر به من ثابت شد که این ملت با این وحدت و بزرگی برای ما عزت و افتخار می‌آورند و به دنیا نشان می‌دهند که همه ما برای ستاره‌ها و کسانی که برای فرهنگ و هنر این سرزمین تلاش می‌کنند، احترام قائلیم.

در این مراسم محمد علیزاده خواننده پاپ قطعه "هواتو کردم" و ترانه "جاده یک طرفه" از آهنگ‌های مرتضی پاشایی و بنیامین بهادری نیز قطعه "صدای بیصدا" و سپس "یکی هست تو قلبم" از اجراهای مرتضی پاشایی را همراه با مردم زمزمه کردند.

حمدرضا گلزار، سیدجواد هاشمی، فرزاد حسنی، محمد علیزاده، سیروان خسروی، زانیار خسروی، بهنام صفوی، سیاوش خیرابی، شیلا خداداد، بهنام صفوی، مجید شهریاری و دیگر هنرمندان در این مراسم حضور داشتند.

 * گزارش تصویری مرتبط ۲۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۷:۰۱
روابط عمومی معاونت امور هنری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید