اخبار

وزیر و معاون هنری از خاوران بازدید کردند

وزیر و معاون هنری از خاوران بازدید کردند
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه معاون امور هنری، از مرکز تئاتر خاوران بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی جنتی صبح امروز، یکشنبه 21 دی ماه، در جریان دیدار از مجموعه تئاتر خاوران گفت: این دوره فرصت مناسبی است تا همکاری صمیمانه، با علاقه و با حس مسئولیت بین بخش­های فرهنگی دستگاه­های مختلف شکل بگیرد. در سایه این همکاری است که کارهای ماندگار و فاخر در نظام جمهوری اسلامی به ثمر می‌نشیند. در این بازدید حجت­الاسلام امرودی معاون فرهنگی و هنری شهرداری تهران، اردشیر صالح­پور دبیر سی­وسومین جشنواره تئاتر فجر، ضرغامی مدیرکل ارشاد استان تهران و مهندس راحتی مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی، علی جنتی و علی مرادخانی را همراهی کردند و درباره این مجموعه فرهنگی توضیحاتی را ارائه دادند.

حجت الاسلام امرودی با اشاره به ساخت مراکز متعدد هنری توسط شهرداری تهران بر رویکرد مثبت این نهاد در همکاری فرهنگی با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد و گفت: بخش فرهنگی شهرداری تهران به همکاری و تعامل با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت یازدهم علاقه دارد. بر همین مبنا، زمینه تفاهمات و همکاری های مفید وجود دارد که باید به آن توجهکرد. من نیز با وزیر محترم ارشاد موافقم. باید با حمایت هنرمندان در سایه تعاملات خوب زمینه خلق آثار موفق هنری را فراهم کنیم.

در این جلسه همچنین استفاده مشترک از کلیه فضاهای فرهنگی شهرداری و ارشاد برای تعامل فرهنگی دوسویه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

۲۱ دی ۱۳۹۳ ۱۷:۴۹
روابط عمومی معاونت امور هنری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید