اخبار

مرادخانی: دولت از انجمن‌های هنری حمایت می‌کند

مرادخانی: دولت از انجمن‌های هنری حمایت می‌کند
سیزدهمین دوسالانه عکس ایران با حضور معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان در سالن سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی مرادخانی، یکشنبه پنجم بهمن‌ماه در بازدید از نمایشگاه سیزدهمین دوسالانه عکس ایران، در جمع خبرنگاران بر صلاحیت علمی، فنی و کارکردی انجمن‌های هنری برای برگزاری دوسالانه‌ها و رویدادهای هنری تاکید کرد. او از نقش حمایتی دولت در این زمینه در زمینه‌های مالی و امکانات خبر داد.

مرادخانی از تعیین دورنما برای برگزاری دوسالانه‌های تخصصی و انطباق با سیاست‌های فرهنگی، فضای سیاسی و برنامه‌های بلندمدت مانند سند چشم‌انداز پنج ساله کشور خبر داد و تاکید کرد که انجمن‌ها در تقویت زیرساخت‌های نیروی انسانی در هنر کمک می‌کنند.

معاون امور هنری از ارتباط دو سویه انجمن‌های تخصصی و دولت سخن گفت: انجمن‌های تخصصی هنری می‌توانند در بخش آموزش و پژوهش ما را یاری کنند. دولت نیز انجمن‌های هنری  را در مسایل زیرساختی مانند ساخت موزه گرافیک و در آینده موزه عکاسی حمایت می‌کند.

سیزدهمین دوسالانه عکس ایران توسط انجمن عکاسان ایران با همکاری مرکز هنرهای تجسمی و موسسه توسعه هنرهای تجسمی برگزار شده و تا 20 بهمن‌ماه در موزه هنرهای معاصر برپاست.

*‌گزارش تصویری مرتبط


۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۵:۰۹
روابط عمومی معاونت امور هنری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید