اخبار

جوابیه دفتر موسیقی به برخی اخبار مبنی بر صدورمجوز آلبوم تک خوانی زن

جوابیه دفتر موسیقی به برخی اخبار مبنی بر صدورمجوز آلبوم تک خوانی زن
دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به برخی گزارش ها و اخبار مبنی بر صدور مجوز آلبوم تک خوانی زن جوابیه ای صادر کرد.

دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به برخی گزارش ها و اخبار مبنی بر صدور مجوز آلبوم تک خوانی زن جوابیه ای صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری،‌ متن جوابیه به شرح ذیل است:

آلبوم " تو را ای کهن بوم دوستت دارم "در واقع آلبوم هم خوانی با صدای استاد محسن کرامتی، استاد برجسته  آواز و ردیف‌دان موسیقی دستگاهی ایران، از هنرمندان خوشنام و متعهد موسیقی ایران و خانم نوشین طافی می‌باشد.

این اثر در قالب موسیقی سنتی با اشعار و موسیقی وزین بوده که در شوراهای شعر و موسیقی دفتر که متشکل از اساتید و نخبگان متعهد و ارزشی انقلاب اسلامی هستند بررسی و مورد تأیید قرار گرفته است.

بر اساس ضوابط موجود که از بدو تاسیس دفتر موسیقی تا کنون به آن عمل شده است هیچ‌گونه منع قانونی برای صدور مجوز آثاری که هم خوانی زن و مرد دارند، وجود ندارد و پس از طی مراحل قانونی طبق روال مجوز انتشار برای این گونه آثار نیز صادر می‌گردد. لذا اثر مذکور به دفعات در واحد تطبیق بررسی شده و بر اساس مستندات موجود در پرونده پس از اصلاحات مورد نظر دفتر موسیقی، نمونه نهايی با رعایت کلیه ضوابط و مقررات، به درستی و صحت  اجازه انتشار دریافت کرده است.

عموماً پس از انتشار آثار نیز کارشناسان واحد تطبیق مجدداً بررسی های تطبیقی را انجام خواهند داد و در صورت عدم تطبیق با نمونه صوتی ثبت شده در دفتر برخوردهای قانونی با متخلف صورت خواهد گرفت.

این دفتر مجدداً بر این نکته تأکید می‌کند که تا کنون هیچگونه مجوز تک خوانی بانوان اعم از آلبوم صوتی یا اجرای صحنه‌ای، مگر در موارد کنسرت ویژه بانوان صادر نکرده است. 

۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳
روابط عمومی معاونت امور هنری |

نظرات بینندگان

سمیه کردی یزدی
۱۳۹۳/۱۱/۱۵
0
2
1

تو کشور امام زمان باسکوت علما و نمایندگان باید هم اینچنین بتازیدو نظرات مخالف را تاب نیاورید. فقط وجدانی اگر امام زمان هم بودند جلوی ایشان هم جرات گفتن این توجیهات احمقانه را داشتید.خودتان می دانید و قیامت و حضرت زهرا(س)

جانم فدای رهبر
۱۳۹۳/۱۱/۲۳
0
1
1

واقعابایدبرای خودمون متاسف باشیم که مملکتمونوسپردیم به کیاماروازچی میترسونیداینکه اگه حرفی بزنیدباتون برخوردمیشه؟مانخوایم خواننده زن داشته باشیم کیوبایدببینیم بابانمیخوایم دلتون برامابسوزه ازامام زمان خجالتی؟لااقل شرمندگی ؟یعنی هیچی به هیچی ؟چراکارتونوتوجیه
میکنیدآهنگ شب یلدای خانم که تک خوانیه نکنه اونوخودش مجازکرده که به راحتی دانلودمیشه؟بعدآقایون میان میگن چراتهمت میزنین تازه ازمردم گلایه هم میکنن که چراماروناراحت کردین اگرشیعه سکوت کنه به امام زمانش پشت کرده


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید