اخبار

گزارشی اجمالی از برگزاری سه شب کنسرت موسیقی پاپ

گزارشی اجمالی از برگزاری سه شب کنسرت موسیقی پاپ
بلوغ مهرو عاطفه در حمایت از هنرمندان سرطانی
برنامه کنسرت حمایتی از بیماران سرطانی با حضور سه خواننده پاپ محسن یگانه، بنیامین بهادری و رضا صادقی پنج شنبه شب در میان استقبال پرشور مخاطبان به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در شب پایانی این برنامه قبل از برگزاری کنسرت طی مراسمی با حضور خانواده هنرمند بیمار مجید بهرامی از برگزارکنندگان و حامیان این مراسم تقدیر شد. در قسمت ابتدایی مراسم سید عباس عظیمی مشاور معاون وزیر نیز که طراح این برنامه بود حاضرین در مراسم را خانواده بزرگ مجید بهرامی دانست و افزود: حضور بالغ بر 8000 نفر در این سه شب و حمایت شما مردم هنردوست و نوع دوست نشانگر بلوغ مهر و عاطفه در میان مردم ایران است.
در ادامه برنامه از مسئولین برج میلاد، مدیر عامل موسسه ایران گام، مدیر عامل موسسه آوای هنر، مدیر عامل ترانه شرقی، مدیر عامل کانون تبلیغاتی اکسیر نوین، مدیر عامل موسسه پاژ تصویر، مدیر عامل شرکت ایده نگار، مدیر استودیو سیاه و سفید و هنرمندان موسیقی پاپ محسن یگانه، بنیامین بهادری و رضا صادقی به همراه برگزار کنندگان مراسم با اهدای لوح سپاس و نشان نمادین مراسم تقدیر شد.
در قسمتی از این برنامه و هنگام حضور رضا صادقی بر روی سن که با استقبال پرشور مخاطبان همراه بود، هاشمی (مجری برنامه) از حاضرین خواست با همین شور و حال دست دعا به سوی آسمان بلند کرده و برای همه بیماران و هنرمندان سرطانی دعا کنند. این در حالی بود که سکوت ایجاد شده در پی درخواست مجری برنامه پس از استقبال پر نشاط از رضا صادقی قابل توجه بود.
۲۵ مهر ۱۳۹۰ ۱۴:۲۹
روابط عمومی معاونت امور هنری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید