اخبار

وزیر ارشاد از نمایش ˝ترور˝ دیدن کرد / مرادخانی: امیدوارم مشکلات تئاتر هرچه زودتر مرتفع شود

وزیر ارشاد از نمایش ˝ترور˝ دیدن کرد / مرادخانی: امیدوارم مشکلات تئاتر هرچه زودتر مرتفع شود
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جمعه یازدهم دی‌ماه با حضور در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر از نمایش ˝ترور˝ به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا نعیمی دیدن کردند.
وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی جمعه یازدهم دی ماه با حضور در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر از نمایش «ترور» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا نعیمی دیدن کردند.

علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سعید اسدی دبیر سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر جمعه یازدهم دی ماه با حضور در تالار اصلی تئاتر شهر از نمایش "ترور" به کارگردانی حمیدرضا نعیمی دیدن کرد.

علی جنتی بعد از پایان اجرای نمایش همراه با دبیر سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر و پریسا مقتدی رییس مجموعه تئاتر شهر با حضور در پشت صحنه نمایش با کارگردان و عوامل اجرایی نمایش دیدار و گفتگو کرد.

وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی سپس با حضور در تالار قشقایی و تالار سایه تئاتر شهر از نزدیک در جریان عملیات بازسازی تئاتر شهر قرار گرفت.

همچنین علی مرادخانی معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پنجشنبه شب دهم دی‌ماه از نمایش " ترور" که این روزها به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا نعیمی در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفته دیدن کرد.

وی پس از پایان اجرای این اثر نمایشی گفت: قبل از هر چیز باید از مدیریت و کارکنان مجموعه تئاترشهر و دست اندرکاران نمایش به ویژه آقای نعیمی تشکر کنم که زحمت بسیار فراوانی برای به صحنه بردن این نمایش کشیدند و اثری را روی صحنه بردند که در نوع خود نگاه متفاوتی به یک واقعه مهم تاریخی داشته است.

معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: کارگردان نمایش بعد از آثار موفقی که تاکنون روی صحنه برده این بار به سراغ یک موضوعی رفته که تطابق آن با جریان امروز و ارائه یک اثر نمایشی با کیفیت کار بسیار سختی است، خوشبختانه با تلاشی که از سوی همه عوامل نمایش اعم از کارگردان، بازیگران، طراحان و سایر افراد اجرایی صورت گرفته ما شاهد نمایشی هستیم که هم به لحاظ محتوا و هم به لحاظ فرم خیلی خوب زمان را در هم شکسته و توانسته ایجاد جریان کند. به نظر من چنین رویکردی اتفاق بسیار خوبی است که نشان دهنده نیاز تئاتر کشور به حرکت‌های این چنینی است.

مرادخانی ادامه داد: امیدواریم شرایط تئاتر کشور به گونه‌ای پیش برود که امکانات مالی و سخت افزاری برای به صحنه بردن نمایش‌های با کیفیت افزایش پیدا کند و ما با عبور از این مرحله آینده بسیار درخشانی را در عرصه تئاتر شاهد باشیم. البته در این فضای موجود هنرمندان تلاشگر عرصه تئاتر با وجود تمام مشکلاتی که بر سر راه تئاتر قرار دارد تلاش‌های ارزشمندی را انجام می‌دهند که نشان دهنده جدیت آنها برای اجرای آثار نمایشی با کیفیت است.

وی بیان کرد: همه ما در مجموعه معاونت هنری، اداره کل هنرهای نمایشی و تئاتر شهر امیدواریم که مشکلات تئاتر هرچه زودتر مرتفع شود تا کاری کنیم اهالی تئاتر که واقعا خوب کار کردن را بلدند در قالب بهترین امکانات، بهترین نمایش‌ها را در تالار های مختلف روی صحنه ببرند.

۱۲ دی ۱۳۹۴ ۰۸:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید