اخبار

دبدار معاون هنری وزیر ارشاد با شهردار مسقط

دبدار معاون هنری وزیر ارشاد با شهردار مسقط
علی مرادخانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با محسن بن محمد الشیخ شهردار مسقط و نایب رئیس هیات مدیره خانه موسیقی دیدار کرد .

علی مرادخانی معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  با محسن بن محمد الشیخشهردار مسقط و نایب رئیس هیات مدیره خانه موسیقی دیدار کرد .

بنا به گزارش روابط عمومی معاونت امورهنری ، در این نشست که در ایام برگزاری سی و یکمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر برگزار شد ، طرفین  صحبت هایی بر اساس ریشه های فرهنگی مشترک دو کشور ایران و عمان  و سابقه دوستی گذشته ، حال و همچنین آینده را داشتند.

همچنین در این نشست صحبت هایی در خصوص امکان برپایی نمایشگاهی از آثار هنرمندان دو کشور و اجرا در اپرای سلطنتی عمان در دوره های آینده نیز مطرح و طرفین ابراز امیدواری کردند تا فعالیت های مشترک فرهنگی در رشته های گوناگون هنری بویژه تجسمی و موسیقی را در آینده داشته باشند .

گفتنی است در پایان این نشست که به میزبانی علی مرادخانی برگزار شد ناصرالطانی رایزن هیات مدیره خانه اپرای سلطنتی  ، علی الخروصی رئیس دفنر شهردار عمان و فرزاد طالبی سرپرست دفتر موسیقی  نیز حضور داشتند  و در پایان نیز از موزه هنرهای معاصر تهران بازدید کردند .

۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید