اخبار

بازدید علی مرادخانی از ساختمان جدید ˝موسسه هنرمندان پیشکسوت˝

بازدید علی مرادخانی از ساختمان جدید ˝موسسه هنرمندان پیشکسوت˝
علی مرادخانی معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس هیات امنای ˝موسسه هنرمندان پیشکسوت˝ از مراحل تعمیرات و آماده‌سازی مکان جدید موسسه بازدید کرد.

روز گذشته علی مرادخانی به همراه سید عباس عظیمی مدیرعامل این موسسه برای بازدید از مراحل آماده‌سازی مکان جدید راهی ساختمان جدید موسسه شدند.

در جریان این بازدید، علی مرادخانی، ضمن ابراز رضایت از موقعیت مکانی ساختمان، آن را برای امور اداری و جاری و هم برای استفاده و جمع شدن هنرمندان پیشکسوت، همایش‌های کم جمعیت و یا حتی برگزاری کارگاه‌های آموزشی و ایجاد نمایشگاه‌های هنری مناسب و کاربردی قلمداد و از آن به عنوان پاتوقی برای هنرمندان پیشکسوت یاد کرد و بر سرعت بخشیدن برای جابجایی هر چه سریع‌تر موسسه تاکید کرد.

در این بازدید عظیمی گزارش کاملی از کارهایی که از ماه گذشته تاکنون در مکان جدید انجام شده به معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه داد و اظهار امیدواری کرد با وجود سختی‌های کار ساختمانی در ماه مبارک رمضان و محدودیت‌های اعتباری، طی دو هفته تا 20 روز آینده بخش اداری ساختمان جدید موسسه هنرمندان پیشکسوت به عنوان بخش اول آماده و جابجایی صورت پذیرد و هم زمان بخش دوم که آماده‌سازی سالن چند منظوره همایش و گالری خواهد بود کلید خورده که آن نیز در زمانی کوتاه به بهره‌برداری خواهد رسید.

گفتنی است دکتر محمد باقر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور برنامه‌هایی جدی برای حل و فصل مشکل مکانی موسسه و پاتوق هنرمندان پیشکسوت در دست اقدام دارد که نتایج حاصله در سال 95 اطلاع‌رسانی خواهد شد، ضمن آنکه در هفته گذشته مهندس اسماعیلی از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی نیز از روند آماده‌سازی ساختمان جدید موسسه بازدید کرد.

۵ تیر ۱۳۹۵ ۱۳:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید