اخبار

جشنواره تجلی بصیرت تمدید ۱۵ روزه مهلت حضور تئاتری‌ها در جشنواره تجلی بصیرت

جشنواره تجلی بصیرت تمدید ۱۵ روزه مهلت حضور تئاتری‌ها در جشنواره تجلی بصیرت
دبیر اجرایی جشنواره تئاتر بصیرت از تمدید ثبت نام و ارسال فرم شرکت در جشنواره بصیرت تا پایان آذرماه امسال خبر داد.
 به گزارش ستاد اطلاع رسانی نخستین یادواره هنری «تجلی بصیرت»، دبیر اجرایی جشنواره تئاتر بصیرت، گفت: به دلیل دستیابی دیرهنگام هنرمندان به فرم شرکت در جشنواره تئاتر بصیرت و نیز تلاقی این روزها با ایام سوگواری سالار شهیدان؛ حضرت امام حسین علیه السلام ، برخی از هنرمندان تئاتر و علاقه‌مندان برای حضور در این یادواره نتوانستند فرم های خود را تا پایان مهلت مقرر که پانزدهم آذرماه بود ارسال کنند.
اقسامی با اشاره به استقبال خوب اهالی تئاتر از برگزاری این جشنواره افزود: در پی تماس های مکرر این عزیزان که عمده آنها از شهرهای دیگر و به ویژه نقاط دورتر به مرکز کشور هستند تصمیم گرفته شد که مهلت ارسال فرم تمدید و با زمان نهایی ارسال اثر همزمان شود.
وی در پایان ضمن پیشبینی شرکت آثار خوب و مقبول در این جشنواره گفت: به‌همین منظور هنرمندان تئاتر مایل به شرکت در بخش تئاتر نخستین یادواره هنری «تجلی بصیرت» فرصت دارند که فرم شرکت در جشنواره را در کنار اثر شرکت کننده تا پایان آذرماه امسال به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
یادآور می‌شود نخستین یادواره هنری «تجلی بصیرت» به همت معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دی ماه سال جاری در تهران و شهرستان‌ها برگزار می‌شود.
۱۹ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۹
روابط عمومی معاونت امور هنری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید