اخبار

با برگزاری جلسه تودیع و معارفه ترابی مدیر عامل انجمن موسیقی ایران شد

با برگزاری جلسه تودیع و معارفه ترابی مدیر عامل انجمن موسیقی ایران شد
مراسم تودیع بابک رضایی مدیر عامل سابق انجمن موسیقی یاران و معارفه علی ترابی مدیر عامل انجمن موسیقی ایران روز گذشته – شنبه 19 آذرماه- در سالن جلسات معاونت امور هنری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در این مراسم که با حضور عظیمی مشاور اجرایی و امیرنیا مشاور عالی معاون امور هنری برگزار شد بابک رضایی ضمن تشکر از هیات امنای انجمن موسیقی ایران با اشاره به همکاری مستمر با ترابی برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.
وی در همین رابطه افزود: خوشحالم فردی جایگزین من می شود که به کار تسلط دارد و با توجه به اینکه کمی و کاستی های ما را دیده است مطمئناٌ باعث پیشرفت انجمن موسیقی خواهد شد. با حضور آقای ترابی و نگاه ایشان و حمایت مدیران ارشد ان شاءا... شاهد رشد و شکوفایی بیشتر و گسترش فعالیت های انجمن موسیقی خواهیم بود.
رضایی در پایان صحبت های خود با اظهار امیدواری به همکاری مجدد با معاونت امور هنری گفت: انجمن ، دفتر و خانه موسیقی با همکاری هم می توانند موانع و محدودیت ها را برطرف کنند و به پیشرفت این هنر کمک کنند.
در این مراسم علی ترابی نیز حضور بابک رضایی را باعث ارتقای جایگاه انجمن موسیقی دانست و افزود: دوره شش ساله حضور آقای رضایی با گذشته قابل قیاس نیست که قطعاً همراهی هیئت امنا با ایشان موثر بوده است. ایشان شبانه روزی تلاش می کردند و من می دانم که کار بسیار سختی داشتند.
در ادامه این مراسم آرزم یکی از اعضای هیئت امنای انجمن موسیقی نیز گفت: راس هرم انجمن موسیقی هر کسی که باشد باید متخصص این زمینه باشد. بنده در این چند سال شاهد تلاشهای صادقانه آقای رضایی بودم و انجمن طی مدیریت ایشان پرونده پاک و سالمی داشته است.
در بخش دیگری از این مراسم عبدالحسین مختاباد نیز ضمن آرزوی موفقیت برای علی ترابی در ارتباط با مدیر اسبق انجمن موسیقی نیز گفت: ایشان از جمله مدیرانی بودند که به طور مستمر در دفتر کارشان حضور داشتند و از موفقیتهای ایشان برگزاری نمایشگاه موسیقی بود که در تاریخ موسیقی به نام ایشان ثبت شد.
در پایان این مراسم نیز عظیمی با اشاره به همکاری با مدیران اسبق و جدید انجمن موسیقی گفت: تلاش ما این است که در مورد تامین بودجه انجمن دچار محدودیت های مالی نشویم و امیدوارم با همراهی آقای میرزمانی بتوانیم به پیشبرد موسیقی کشور کمک کنیم.
 
۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۹
روابط عمومی معاونت امور هنری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید