اخبار

در سال جدید بودجه ای برای مباحث زیر ساختی هنرستانها در نظر گرفته ایم

در سال جدید بودجه ای برای مباحث زیر ساختی هنرستانها در نظر گرفته ایم
معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید در هنرستان هنرهای زیبا حضور یافت و از اساتید و نفرات برگزیده تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری ، مرادخانی در این مراسم ضمن یاد از  شهدای هشت سال دفاع مقدس و قدردانی از معلمین و اساتید و تبریک به مناسبت سال جدید تحصیلی ، ضمن مهم دانستن نقش هنرستان ها  در پرورش افراد و کسانی که در آینده می توانند برای فرهنگ و هنر ایران موجب بالندگی شوند  گفت  : اکثر بزرگان و اساتید از هنرستانها پرورش یافته اند و نباید از جایگاه هنرستانها در پرورش افراد غافل شد .پرورش در کنار آموزش موجب می شود تا هنرمندان خوبی تحویل جامعه شوند .

وی در ادامه افزود : طبق قولی که داده بودیم در سال جدید بودجه ای از معاونت هنری  را برای مباحث زیرساختی و نرم افزاری هنرستانها در نظر گرفته ایم چراکه این موضوع از اولیت های ما می باشد .

در ادامه این مراسم معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تجلیل از اساتید رشته های موسیقی و هنرهای تجسمی و نفرات برتر هنرستان های دختران و پسران ، گالری هنرستان هنرهای زیبا را افتتاح کرد .

گفتنی است در این مراسم مجید ملانوروزی مدیرکل هنرهای تجسمی ، برزین ضرغامی مدیرکل ارشاد استان تهران ، شریفی قادری مدیرکل دفتر آموزش ، علی ترابی ، کیخسرو خروش ، سهیل محمودی ، سوسن اصلانی و ... حضور داشتند .

۳ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید