اخبار

به ریاست معاون امور هنری برگزار شد

به ریاست معاون امور هنری برگزار شد
اولین نشست ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی
اولین نشست ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ریاست حمید شاه آبادی-معاون امور هنری- برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اولین نشست ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ریاست شاه آبادی و با حضور اعضای ستاد، برخی از مدیران و مسئولین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین اعضای دبیرخانه و نمایندگان تام الاختیار دستگاهها و سازمان های تحت پوشش این وزارتخانه برگزار شد.
در این نشست معاون امور هنری نمایندگان معاونت ها را مکلف کرد گزارشی از نحوه ابلاغ مصوبات 21 گانه شورای عالی انقلاب فرهنگی مخصوص وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز بندهای 8گانه ابلاغی از وزارت کشور مخصوص کلیه دستگاهها را ارائه دهند. همچنین توافق شد برای اجرایی شدن قوانین موجود کمیته های اجرایی تشگیل گردد.
بنابر این گزارش، قانون گسترش عفاف و حجاب به عنوان یکی از شاخه های حقوق شهروندی بر اساس مصوبه 566 شواری عالی انقلاب فرهنگی و 427 شورای فرهنگ عمومی به ستادهای صیانت همه دستگاهها ابلاغ گردید که 21 بند این مصوبه مربوط به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
در ضمن هدف از تشکیل ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی بسط و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب است.
در پایان مشخص شد در نشست بعدی که قرار است نیمه اسفندماه برگزار شود، برنامه های اجرایی سال آینده هر دستگاه و تدوین شیوه نامه ها مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
۱۲ دی ۱۳۹۰ ۱۵:۰۴
روابط عمومی معاونت امور هنری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید