اخبار

نشست معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مدیران کل و دبیران جشنوارهای فجر

نشست معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مدیران کل و دبیران جشنوارهای فجر
در این نشست ضمن بررسی آخرین وضعیت هر یک از جشنواره های موسیقی ، تاتر و تجسمی، در باره مباحث مربوط به جشنواره ها و راه کارهای لازم برای برگزاری هرچه بهتر این دوره از جشنواره، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری ،  علی مرادخانی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  طی یک نشست 3 ساعته ضمن تشکر از زحمات همه دست اندرکاران جشنواره ها، بر لزوم هم اندیشی بیشتر برای هم افزایی و برگزاری هرچه باشکوه تر این جشنواره ها و پرداختن به موضوعات انقلاب اسلامی تاکید کرد.

همچنین در ادامه  نشست هر یک از دبیران جشنواره ها و مدیران کل، گزارشی از مراحل فعالیت های انجام شده ارائه کردند و در خصوص ایجاد جشنواره ای بهتر به گفتگو پرداختند و بر لزوم اجراهایی ترکیبی متشکل از همه هنرهای حاضر در جشنواره تاکید داشتند.

در این نشست فرزاد طالبی مدیرکل دفتر موسیقی، مجید ملانوروزی مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی، مهدی شفیعی مدیرکل هنرهای نمایشی، حمیدرضا نوربخش مدیر جشنواره موسیقی فجر ، فرهاد مهندس پور دبیر جشنواره تاتر فجر ، مجتبی آقایی دبیر جشنواره هنرهای تجسمی فجر و مرتضی باقرنژاد مشاور اجرایی معاونت امور هنری حضور داشتند.

۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۳:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید