اخبار

مجید فروغی مدیر روابط عمومی معاونت امور هنری شد

مجید فروغی مدیر روابط عمومی معاونت امور هنری شد
مجید فروغی مدیر روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری، با حکم سید مجتبی حسینی؛ معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجید فروغی به عنوان مدیر روابط عمومی این معاونت منصوب شد.

حسینی در این حکم نوشته است: نظر به تجربه و سوابق موثر شما در امور روابط عمومی و ارتباط با رسانه به موجب این حکم به سمت"مدیر روابط عمومی معاونت امور هنری" منصوب می شوید. قطعا با توجه به نیاز مبرم جامعه مخاطب به دریافت اطلاعات متقن و قابل اتکا، لزوم همکاری نزدیک با رسانه های مختلف و همچنین مراجع ذیربط از جمله مرکز روابط عمومی وزارت متبوع، برنامه ریزی و فعالیت های تحت نظر خود را بر موارد یاد شده استوار خواهید ساخت. از خداوند بزرگ توفیق جنابعالی را در خدمت به فرهنگ و هنر کشور عزیزمان خواستارم.

مجید فروغی کارشناسی روزنامه نگاری و کارشناسی ارشد تحقیق در ارتباطات  و چندین سال سابقه و تجربه فعالیت در حوزه روزنامه نگاری دارد. فروغی مدیریت روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیریت روابط عمومی جشنواره های ملی و بین المللی را در کارنامه خود دارد و از سال 1389 تاکنون مدیر روابط عمومی دفتر هنرهای تجسمی است.

نگارش مقالات و تدریس در رشته روابط عمومی و خبرنگاری نیز از فعالیت های فروغی است.

سید مجتبی حسینی؛ معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین از زحمات مهدی وجدانی در روابط عمومی معاونت امور هنری قدردانی کرد.

۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۲۶
روابط عمومی معاونت امور هنری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید