اخبار

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر کل دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر کل دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری
مراسم تودیع و معارفه مدیر کل دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری صبح سه شنبه چهارم اردیبهشت ماه در معاونت امور هنری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در جلسه شورای مدیران معاونت امور هنری، سیدمجتبی حسینی با اهدای لوح از خدمات محمدتقی شریفی قادری؛ مدیر کل سابق دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری قدردانی کرد و حکم محمد اللهیاری فومنی؛ مدیر کل جدید این دفتر را به ایشان اعطا کرد.

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این جلسه با تاکید بر اهمیت آموزش هنر گفت: دفتر برنامه _ ریزی و آموزشه ای هنری به نوعی بنیان سه حوزه تخصصی تجسمی، موسیقی و تئاتر است؛ اما آموزش هنر چنانکه ضرورت دارد، مورد توجه قرار نگرفته است. مجموعه بزرگ و سرمایه انسانی فراوانی معطوف آموزش هنر است اما فرصت و امکان برای عرضه و فعالیت همه هنرمندان و افرادی که آموزش هنر دیده اند، فراهم نیست. علاوه بر کمیت در حوزه آموزش هنر، کیفیت آموزش هنر نیز اهمیت دارد و لازم است از ظرفیت آمایش سرزمین در توزیع آموزش هنر استفاده و ضعف های این حوزه، برطرف شود.

حسینی در ادامه گفت : از زحمات شریفی قادری که در چند سال گذشته برای ساماندهی آموزش هنر تلاش کردند، قدردانی و برای اللهیاری در این دفتر، آرزوی موفقیت می کنیم.

محمدتقی شریفی قادری؛ مدیر کل دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری در این جلسه گزارشی از فعالیت های دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری در زمینه آموزش های مهارتی، فنی و حرفه ای هنر و آموزشگاه های آزاد هنری و هنرستان های هنرهای زیبا بیان کرد.

محمد اللهیاری فومنی نیز گفت: امیدوارم بتوانیم در تداوم فعالیت های این دفتر، دستاوردهای حوزه آموزش هنر را تقویت کنیم.

 

 

 

 

 

۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید