اخبار

هنر در فرهنگ سازی حمایت از کالای ایرانی نقش دارد

هنر در فرهنگ سازی حمایت از کالای ایرانی نقش دارد
عرصه هنر و جامعه هنری می تواند در حمایت از کالای ایرانی و موفقیت کشور خود فرهنگ‌سازی کنند.

به گزارش روابط عمومی معاونت هنری، سید مجتبی حسینی؛  معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین افتتاحیه کارگاه هنری سه‌روزه «من کالای ایرانی می‌خرم» که با حضور رییس سازمان ملی استاندارد ایران و جمعی از هنرمندان، چهارشنبه پنجم اردیبهشت در سازمان ملی استاندارد در کرج برگزار شد، گفت:ایران از فرهنگی با قدمت و نوع‌دوست برخوردار بوده و لازم است شرایطی را فراهم آوریم تا مردم باروحیه جهادی خود فرهنگ حمایت از تولیدات و کالای داخلی را به نحو احسن انجام دهند. عرصه هنر و جامعه هنری نیز می تواند حمایت از کالای ایرانی و موفقیت کشور خود فرهنگ‌سازی کنند.

حسینی درادامه گفت: برای موفقیت در راستای تولید محصولات باکیفیت داخلی باید فرآیندهای مختلف ازجمله انسان‌گرایی در دستور کار تولیدکنندگان قرار گیرد. لازم است با نگاهی ویژه درزمینه استفاده و تولیدات کالای ایرانی اقدام کنیم. اهمیت کالای ایرانی و تولید محصولات باکیفیت داخلی مورد تأکید مسئولان است و کالایی که در فرآیند کارخانه‌ها و تولیدات داخل ساخته می‌شوند باید باکیفیت درخور باشد. باید معنا و مفهوم اصلی حمایت از کالای داخلی مورد توجه آحاد مردم قرار گیرد و مسئولان مربوطه نیز در راستای تحقق این مهم فعالیت کنند.

حسینی با اشاره به شعار سال گفت: یک تولیدکننده باید برای ایجاد رضایتمندی مشتری تمام تلاش خود را به کار گیرد و مسئولان موظف هستند مشکلات پیش روی تولیدکنندگان را در راستای تولید کالای باکیفیت برطرف سازند. باید برای استفاده از کالای ایرانی شور و اشتیاق در جامعه به وجود بیاوریم.

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اخلاق محوری در فرایند تولید کالا گفت: تولیداتی به موفقیت و ماندگاری رسیده‌اند که با فرآیند خاص و هوشیارانه‌ای در جامعه تولید و توزیع‌ شده باشند.

 

۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۴:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید