اخبار

نماینده ویژه معاون امور هنری: استعدادهای فرهنگی و هنری ابوموسی شکوفا می شوند

نماینده معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت دیدار با خانواده هنرمندان و اهالی هنر به جزیره ابوموسی رفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی، حمید شاه آبادی معاون وزیر در امور هنری در آستانه روز ملی خلیج فارس نماینده ویِژه خود را به جزیره ابوموسی اعزام کرد.

بنابراین گزارش، رضا محمدی به عنوان نماینده معاون وزیر هدف سفر خود به ابوموسی را دیدار و تجلیل از هنرمندان در رشته های مختلف و تقدیر از حامیان بخش فرهنگ و هنر این جزیره عنوان کرد.

نماینده معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اذعان داشت: در طول اقامت در ابوموسی علاوه بر نشست های مختلف با هنرمندان و سازمان های مختلف ظرفیت ها و استدادهای فرهنگی و هنری جزیره شناسایی و طی یک گزارش مبسوط به معاونت هنری ارایه خواهد شد.

محمدی افزود: جزیره ابوموسی به لحاظ شرایط جغرافیایی و حضور قومیت های مختلف ظرفیت های بسیار خوبی برای سرمایه گذاری فرهنگی هنری دارد که امیدوار هستیم این جزیره هر چه زودتر به جایگاه شایسته خود دست یابد.

نماینده ویژه معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با توجه به تبدیل شدن جزیره ابوموسی به منطقه نمونه گردشگری در آینده ، قطعا شاهد شکوفایی استعدادهای فرهنگی و هنری در این جزیره خواهیم بود.

رضا محمدی نماینده ویژه معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از بازدید سه روزه از جزیره ابوموسی بیان داشت: طی این سفر هنرمندان ابوموسی به صورت مستقیم درخواستهای خود را از طریق تلفن با حوزه معاون هنری وزیر ارشاد در میان گذاشتند.

وی در ادامه مردمان جزیره ابوموسی را بسیار متدین و متعهد خواند و افزود: هنر در میان زنان و مردان ابوموسی جاری است و زمینه های هنری بسیاری در این جزیره وجود دارد.

نماینده ویژه معاونت هنری وزارت ارشاد با اشاره به برگزاری یک مسابقه عکس در ابوموسی، اظهار داشت: من در مدت اقامت خود در این جزیره یک دوره مسابقه عکس با موضوع تعاون و همکاری مردم ابوموسی را برگزار کردم که مردم از آن استقبال فراوانی داشتند و به سه نفر از برگزیدگان نیز جوایزی اهدا شد.

وی همچنین از برگزاری دو نمایشگاه عکس در ابوموسی خبر داد و عنوان کرد: در این نمایشگاههای عکس که به مناسبت روز ملی خلیج فارس وسوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر برپا خواهند شد، عکسهایی با موضوع آزادسازی خرمشهر و خلیج فارس به نمایش درخواهند آمد.

محمدی در پایان سخنان خود گفت:در سال گذشته با سفر به استان هرمزگان با اکثر هنرمندان شاخص دیدار صورت گرفت و پیام ویژه معاونت هنری وزیر و فرهنگ ارشاد اسلامی به آنها ابلاغ و لوح سپاس به واسطه یک عمر تلاش هنری اهداگردید.

وی در خاتمه سفر خود را به شهرستان ابو موسی را طبق روال جاری در معاونت هنری ذکر کرد وگفت دیدارهای بنده با هنرمندان در سائر استانها همچنان ادامه خواهد داشت.

 

۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۵:۵۵
روابط عمومی معاونت امور هنری |

نظرات بینندگان

سید رسول حسینی نژاد
۱۳۹۱/۰۲/۰۹ Iran
5
0
0

از حضور بجا و بموقع نماینده محترم معاونت هنری جناب استاد رضا محمدی در شهرستان ابو موسی بی نهایت قدردانی میشود انصافا پر ثمر بود


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید