اخبار

دومین جلسه کارگروه پیشگیری از آسیب های اجتماعی

دومین جلسه کارگروه پیشگیری از آسیب های اجتماعی
دومین جلسه کارگروه برنامه ریزی و پیشگیری آسیب های اجتماعی با شرکت نمایندگان دفاتر و موسسات معاونت امور هنری در دفتر آموزش برگزار شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی دفتر آموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری، دومین جلسه کارگروه پیشگیری آسیب های اجتماعی صبح امروز دوشنبه ٨  مرداد ماه در دفتر آموزش برگزار شد.

در این جلسه که به منظور بررسی برنامه های معاونت امور هنری در کاهش آسیب های اجتماعی و راهکارهای مقابله با این آسیب ها تشکیل شد؛ محمد اله یاری مدیر کل این دفتر ضمن ارائه گزارش هایی در مورد آشنایی با برنامه های ملی در خصوص کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی، شناخت آسیب های اجتماعی و روش های نوین پیشگیری از آن و کلیات آسیب های اجتماعی که در وزارت متبوع بازنگری شده بود؛ به تشریح مطالبی در این حوزه پرداخت .

در این جلسه مدیرکل هنرهای نمایشی، نمایندگان دفاتر موسیقی و تجسمی معاونت امور هنری، بنیاد رودکی، فرهنگسرای نیاوران، مد ولباس و بخش ارزشیابی هنرمندان حضور داشتند و گزارشی از مجموعه فعالیت ها و اقدامات صورت گرفته خود در حوزه امور اجتماعی ارائه کردند و  پیشنهادهایی درخصوص مبارزه با آسیب های اجتماعی در حوزه فعالیت شان ارایه کردند.

 

۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید