اخبار

زمان برگزاری آزمون های جامع و ادواری هنر

زمان برگزاری آزمون های جامع و ادواری هنر
سومین آزمون جامع و بیست و ششمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر، 23 شهریورماه، برگزار می‌شود.

به گزارش معاونت امور هنری، محمد اله یاری مدیرکل دفتر آموزش و توسعه  فعالیت های فرهنگی و هنری  ضمن اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت امور هنری گفت: سومین آزمون جامع  و  بیست و  ششمین  آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ وهنر، به صورت سراسری و  هم زمان در 72 حوزه، روز جمعه  بیست وسوم شهریور ماه  سال جاری، برگزار خواهد شد. اله یاری با اشاره به تعداد شرکت کنندگان در این آزمون، افزود: سومین آزمون جامع شامل تعداد کل 16121 داوطلب در 49 رشته و  63  استاندارد است که ازاین تعداد، 2091 نفر ساکن استان تهران هستند.        

اله‌یاری در ادامه به تعداد شرکت کنندگان آزمون ادواری اشاره کرد و گفت: شرکت کنندگان آزمون مهارتی نیز  2101 نفر هستند که در32 رشته و 58  استاندارد ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد، 153 نفر در استان تهران ساکن هستند.   

وی درخصوص زمان برگزاری آزمون عملی هم یادآور شد: آزمون‌های عملی این دوره، در روزهای پنجشنبه 22، شنبه 24 و یکشنبه 25شهریور ماه جاری با حضور ناظران اعزامی دفترآموزش و توسعه فعالیت‌های فرهنگی وهنری برگزار خواهد شد.

مدیر کل دفتر آموزش و دبیر کمیته راهبردی آزمون‌های مهارتی در تشریح تفاوت آزمون‌های ادواری و جامع گفت: آزمون جامع، شامل فراگیرانی می‌شود که تا زمان برگزاری آزمون، استانداردهای مهارتی خود را در مراکز مهارت آموزی به پایان رسانده‌اند. آزمون ادواری نیز با هدف سنجش دانش نظری و عملی افراد ماهر، نیمه ماهر و استادکار (بدون شرکت در مراکز مهارت آموزی) برگزار می‌شود.

 

 

 

 

 

 

 

۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ۱۵:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید