اخبار

سومین آزمون جامع فرهنگ و هنر در سراسر کشور برگزار شد

محمد اله یاری مدیرکل دفتر آموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری از روند برگزاری آزمون های جامع و ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر استان البرز بازدید کرد.

محمد اله یاری فومنی با حضور در حوزه آزمون استان البرز و بازدید از روند برگزاری  آزمون های جامع و ادواری اعلام کرد: سومین آزمون جامع و بیست و ششمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی  بخش فرهنگ و هنر ساعت ١٠ صبح روز جمعه   23  شهریور در  72  حوزه  امتحانی به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار شد.

اله یاری با حضور  در حوزه سومین آزمون جامع و  بیست وششمین آزمون ادواری استان البرز که در دانشگاه آزاد اسلامی کرج برگزار شده است؛   ضمن تشکر از حضور عزیز اکبریان؛ نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، ناصرمقدم؛ مدیرکل ارشاد اسلامی  استان البرز  و همه دست اندرکاران  برگزاری آزمون  در این استان گفت:  استان البرز با تعداد دو هزار و 150  نفر داوطلب،  از استان هایی  است که  با جدیت و تلاش در امر آموزش هنر  مشغول است و جای بسی خرسندی است که هنرمندان به نامی از این استان در عرصه هنر شناخته شده اند.

اله یاری با اشاره به اعلام نتایج ظرف یک هفته پس از برگزاری آزمون و  دسترسی به کلید سوالات آزمون تا ساعاتی پس از برگزاری آزمون افزود: امروز آخرین  آزمون  در سال تحصیلی 97-96  برگزار شد و  برای  سال تحصیلی  جدید بر اساس تقویم آزمون  برنامه ریزی هایی انجام شده است.  البته  یکی از اهداف ما سرعت در روند  تصحیح  پاسخنامه ها   و صدرو  گواهینامه های الکترونیک است و همه تلاش ما در دفتر اعلام نتایج ظرف یک هفته پس از برگزاری آزمون است.

سومین آزمون جامع با تعداد کل 16هزار و 121 داوطلب در ۴۹ رشته و ۶۳ استاندارد  و بیست و ششمین آزمون ادواری نیز با تعداد کل  دو هزار و 101 داوطلب  در٣٢  رشته و ٥٨  استاندارد   برگزار شد.

 

۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۳:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید