اخبار

کاروان مدیران معاونت امورهنری ارشاد وارد ابوموسی شد

کاروان مدیران معاونت امورهنری ارشاد وارد ابوموسی شد
معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران این معاونت که به منظور افتتاح دو نمایشگاه عکس و نیز بررسی فعالیت های هنری ابوموسی به این جزیره سفر کرده اند وارد ابوموسی شدند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امورهنری وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی، افتتاح دو نمایشگاه عکس با موضوع «سالروز آزادسازی خرمشهر» و «ایران امروز» و بررسی فعالیت های هنری انجام شده در جزیره ابوموسی از اهداف این سفر است.

همچنین در این سفر قرار است طی جلسه ای ظرفیت های هنری ابوموسی بررسی شود. دیدار با هنرمندان ابوموسی از برنامه های دیگر این سفر است.

در سفر کاروان ابوموسی علاوه بر حمید شاه آبادی؛ معاون امورهنری وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی، اصغر امیرنیا؛مشاور عالی معاون هنری و سرپرست اداره کل هنرهای تجسمی، عباس عظیمی؛ مشاور اجرایی، رمضانعلی حیدری خلیلی؛ مشاور نظارت و برنامه ریزی،‌ مهدی سیف جمالی؛ مشاور امور راهبردی، قادر آشنا؛ مدیر کل هنرهای نمایشی، علی ترابی؛ مدیرعامل انجمن موسیقی، عیسی؛ مدیر کل دفتر آموزش و توسعه فعالیت های هنری و علی ستوده نیا؛ مدیر روابط عمومی معاونت حضور دارند.

۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲
روابط عمومی معاونت امور هنری |

نظرات بینندگان

علی
۱۳۹۱/۰۳/۰۳ Iran
1
0
0

نمایشگاه عکس اثر کدام عکاس است که این کاروان مدیران هنری به افتتاح آن رفتند؟

داراب نیا
۱۳۹۱/۰۳/۰۶ Iran
1
0
0

عکسهای بنمایش در آمده در شهرستان ابو موسی از آثار ماندگار استاد رضا محمدی جانباز خستگی ناپذیر و از هنرمندان صاحب نام کشور میباشد


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید