اخبار

آغاز صدور کارت صلاحیت تدریس هنر

آغاز صدور کارت صلاحیت تدریس هنر
شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد هنری، خواستار از سرگیری و ساماندهی صدور کارت صلاحیت تدریس مدرسان آموزشگاه شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر آموزش و توسعه فعالیتهای فرهنگی هنری؛ در نوزدهمین جلسه شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد هنری(موسیقی)، اعضای شورا بر شروع سریعتر فرایند صدور کارت صلاحیت مدرسان آموزشگاه های آزاد هنری تاکید کردند.

در این جلسه محمد اله یاری فومنی مدیر کل دفتر آموزش اعلام کرد برای اجرای فرایند صدور کارت صلاحیت که مورد تقاضای آموزشگاه های آزاد هنری و مردم است؛ در سه ماه گذشته با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سامانه صدور کارت صلاحیت تدریس آموزشگاهها طراحی شده و در آینده نزدیک اجرا می شود. همچنین نمایندگان ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها برای همکاری در صدور کارت های صلاحیت تدریس، معرفی شده اند.

در پی تاکید اعضای شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد هنری، تعدادی از مدیران آموزشگاه های موسیقی سراسر کشور نیز به تازگی در دیدار با مدیر کل دفتر آموزش بر صدور کارت صلاحیت تدریس توسط دفتر آموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری تاکید کردند.

صدور کارت صلاحیت تدریس آموزشگاه های آزاد هنری از سال 1390 متوقف مانده است و این موضوع موجب مطالبات فراوانی از سوی مردم و آموزشگاه ها شده است.

شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد هنری(موسیقی) متشکل از حسن ریاحی، داود گنجه ای، فریماه قوام صدری، کیاوش صاحب نسق، کامبیز روشن روان، سیمون آیوازیان، علی ترابی و محمد اله یاری است.

۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۳:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید