اخبار

تاسیس مجتمع چند منظوره فرهنگی هنری در ابو موسی

تاسیس مجتمع چند منظوره فرهنگی هنری در  ابو موسی
معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع نمازگزاران جزیره ابوموسی از تخصیص اعتبار ساخت مجتمع فرهنگی هنری جزیره ابو موسی خبر داد.

معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  در جمع نمازگزاران  ابو موسی مطرح کرد

تاسیس مجتمع چند منظوره فرهنگی هنری در  ابو موسی

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  در جمع نمازگزاران  جزیره ابوموسی از تخصیص اعتبار ساخت مجتمع فرهنگی هنری جزیره ابو موسی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر حمید شاه آبادی در جمع نمازگزاران جزیره ابوموسی ضمن تبریک سالروز آزادسازی خرمشهرگفت: 30 سال پیش از این، غیورمردان ایرانی در برابر متجاوزین به خاک کشور آنچنان ایستادگی  کردند که امروز هیچ متجاوزی نمی تواند چشم طمع به حاکمیت خاک ایران اسلامی داشته باشد.

وی ادامه داد: هجمه های پوشالی که امروز  برای مرزهای ایران  مطرح می شود، ناشی از  ترس بیداری اسلامی است که متاثر از انقلاب اسلامی ایران صورت گرفت.

معاون هنری وزیر ارشاد با اشاره به موضوع بیداری اسلامی گفت: آمریکایی ها در صدد ایجاد خاورمیانه جدید بودند غافل از این موضوع که بازتاب اندیشه انقلاب اسلامی ایران در منطقه گسترش پیدا کرده و امروزه این اندیشه خاورمیانه ای متفاوت را در مقابل جهانیان قرار داده است.

شاه آبادی در جمع مردم ابوموسی  از ساخت مجتمع چند منظوره فرهنگی و هنری خبر داد و گفت: با تصویب بودجه فرهنگی  این پروژه در مجلس، ساخت مجتمع چند منظوره فرهنگی و هنری جزیره از ماه آینده عملیاتی خواهد شد که این مجتمع شامل کتابخانه، سالن نمایش،فضای نمایشگاهی و .... خواهد بود.

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  همچنین از اعزام گروه های هنری و برپایی جشنواره های فرهنگی و هنری در جزیره ابوموسی خبر داد.

لازم به یادآوری است، حمید شاه آبادی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه، جمعی از مدیران از جمله اصغرامیرنیا؛مشاورعالی معاونت هنری و سرپرست اداره کل هنرهای تجسمی، قادرآشنا؛ مدیرکل هنرهای نمایشی، علی ترابی؛ مدیرعامل انجمن موسیقی،عیسی کشاورز؛ مدیرکل دفترآموزش و توسعه فعالیتهای هنری، با سفر به جزیره ابوموسی  از پروژه های عمرانی و فرهنگی و هنری این جزیره دیدن و در صدد بسترسازی فعالیت های هنری این جزیره بر آمدند.

۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید