اخبار

نحوه ثبت نام در هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر اعلام شد

نحوه ثبت نام در هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر اعلام شد
هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، بعد از اعلام فراخوان های خود در بخش های مختلف علمی دانشگاهی، جواهرات و زیورآلات، فرهنگی و هنری، شرکت عمومی برای حضور اتحادیه‌ها، انجمن‌ها، خانه‌های مد و موسسات هنری مد و لباس، طراحی لباس، آخرین مهلت ثبت نام در بخش مسابقه هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر را ١٠ بهمن اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد ولباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در بخش های مختلف هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر به آدرس اینترنتی به شرح ذیل مراجعه نمایند:

بخش استان ها و اقوام:

در این بخش هر یک از استان ها می توانند در استان مربوطه نسبت به برگزاری جشنواره فجر استانی خود اقدام نماید. و انواع لباس های سنتی ،بومی و دستاوردها و طراحی های مد ولباس خود را ارایه دهند. همچنین علاقمندان می توانند با مراجعه به دفاتر کارگروه ساماندهی مد ولباس مستقر در ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی محل سکونت خود اقدام به ثبت نام نمایند.

از متقاضیان عزیز خواهشمندیم ابتدا پس از مطالعه فراخوان این بخش، و دریافت فرم های مربوطه، نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند و در انتها پس از اسکن نمودن آن، فایل تکمیل شده را به آدرس اینترنتی institude.info@iranmode.com ارسال کنند. لازم به ذکر است که متقاضیان می توانند در صورت مواجهه با هرگونه سوال در رابطه با تکمیل فرم با جناب آقای احمدی به شماره ٦٦٧٢٢٣١٢ و داخلی ٢١٠ تماس حاصل نمایند.

فرم ثبت نام شماره یک:

http://iranmode.com/wcms/file/file_file/٨٤/١٥٤٦٢٥٠٥٢٦.pdf

فرم ثبت نام شماره دو:

http://iranmode.com/wcms/file/file_file/٨٥/١٥٤٦٢٥٠٥٨٤.pdf

بخش انجمن ها، مراکز هنری و موسسات:

در راستای معرفی دستاوردهای حوزه مد ولباس کشور سیاست هویت‌سازی و حمایت از فعالان این بخش و ایجاد تعامل و ارتباط حرفه‌ای بین اجزای صنعت مد و لباس و به دنبال اقدامات گسترده صورت گرفته توسط نهادهای دولتی و غیر دولتی راه‌اندازی انجمن ها و موسسات فرهنگی_هنری،اتحادیه ها ودستگاه های عضو کارگروه  مقرر شد این مراکز به صورت مستقل در هشتمین جشنواره مد و لباس فجر حضور یابند.

از متقاضیان عزیز خواهشمندیم ابتدا پس از مطالعه فراخوان این بخش، و دریافت فرم های مربوطه، نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند و در انتها پس از اسکن نمودن آن، فایل تکمیل شده را به آدرس اینترنتی province.info@iranmode.com ارسال کنند. لازم به ذکر است که متقاضیان می توانند در صورت مواجهه با هرگونه سوال در رابطه با تکمیل فرم با جناب آقای حیدری به شماره مستقیم ٦٦٧٣٩٢٥٠ تماس حاصل نمایند.

فراخوان بخش انجمن ها، مراکز هنری و موسسات:

http://iranmode.com/wcms/file/file_file/٩٧/١٥٤٦٢٥٤٧٨٣.pdf

فرم ثبت نام شماره یک .بخش اتحادیه ها و موسسات هنری:

http://iranmode.com/wcms/file/file_file/٨٦/١٥٤٦٢٥٠٧٧٨.pdf

فرم ثبت نام شماره دو: خانه های مد و موسسات هنری:

http://iranmode.com/wcms/file/file_file/٨٧/١٥٤٦٢٥٠٨٣٧.pdf

بخش بین الملل :

از آن جا که زبان هنر در عرصه بین‌الملل فرصت بیان ارزش‌های دینی، اسلامی و گفتمان‌ها ی بین المللی را فراهم می سازد و همچنین با عنایت به تبلیغات منفی رسانه های غربی علیه ایران و اسلام، انجام فعالیت های مختلف به خصوص در زمینه های فرهنگی و هنری بویژه مد و لباس اسلامی  و فعالیت های بانوان هنرمند ایرانی  ما را قادر خواهند ساخت تا  پیوندی ناگسستنی میان  جهانیان و  اسلام برقرار سازیم و با حضور موفق خود، زمینه ساز روشن شدن افکار عمومی نسبت به ذخایر فرهنگی هنری ایران و نقش ایران اسلامی در تمدن اسلامی باشیم. در آستانه برگزاری هشتمین  جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، بخش بین‌الملل درنظر دارد تا بخش ویژه رقابتی را به بخش‌های مختلف خود اضافه کرده و به نفر اول طاووس طلایی اهدا کند.

از متقاضیان عزیز خواهشمندیم ابتدا پس از مطالعه فراخوان این بخش، و دریافت فرم های مربوطه، نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند و در انتها در صورت تمایل به شرکت در بخش غیر رقابتی جشنواره پس از اسکن نمودن آن، فایل تکمیل شده را به آدرس اینترنتی international.info@iranmode.com ارسال کنند. لازم به ذکر است که متقاضیان می توانند در صورت مواجهه با هرگونه سوال در رابطه با تکمیل فرم با سرکار خانم تلاشان به شماره مستقیم ٨٨٩٤٥٠٠٣ تماس حاصل نمایند.

فراخوان بخش بین الملل و اطلاعیه بخش رقابتی( طاووس طلایی):

http://iranmode.com/wcms/file/file_file/٩٨/١٥٤٦٢٥٦١٢٢.pdf

فرم ثبت نام بخش غیررقابتی:

http://iranmode.com/wcms/file/file_file/٨٨/١٥٤٦٢٥٠٩٠٠.pdf

بخش علمی و دانشگاهی:

با توجه به وظیفه ذاتی دانشگاه ها نشر (آموزش) و توسعه(پژوهش) دانش و کارآفرینی است، ، بخش علمی ودانشگاهی می توانددر ساماندهی مد و لباس کشور همراه با بخش صنعت، نقش تعیین کننده ای ایفا نمایید. از آنجا که زمان اجرای جشنواره مد و لباس فجر بسیار فشرده است، عملا فرصتی برای انتقال اطلاعات و یافته ها و دستاوردهای پژوهش ها و گسترش مرزهای علم و هنر نمی یابد. براین اساس بخش علمی دانشگاهی هشتمین جشنواره بین المللی مدولباس فجر برآن شده است که درفضای دانشگاهی به کنکاش در محورهای مورد نظر بپردازد.

از متقاضیان عزیز خواهشمندیم ابتدا پس از مطالعه فراخوان این بخش، و دریافت فرم های مربوطه، نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند و در انتها پس از اسکن نمودن آن، فایل تکمیل شده را به آدرس اینترنتی university.info@iranmode.com ارسال کنند. لازم به ذکر است که متقاضیان می توانند در صورت مواجهه با هرگونه سوال در رابطه با تکمیل فرم با سرکار خانم کمالی به شماره ٦٦٧٢٢٣١٢ و داخلی ٣٠٣ تماس حاصل نمایند.

فراخوان بخش علمی و دانشگاهی:

http://iranmode.com/wcms/file/file_file/٩٩/١٥٤٦٢٥٦٧٦٣.pdf

فرم ثبت نام شماره یک بخش غیررقابتی( نشست های علمی، کارگاه های آموزشی):

http://iranmode.com/wcms/file/file_file/٩٠/١٥٤٦٢٥١١٢٢.pdf

فرم ثبت نام شماره دو بخش رقابتی:

http://iranmode.com/wcms/file/file_file/٩١/١٥٤٦٢٥١١٨٧.pdf

فرم شماره ٣. درخواست غرفه:

http://iranmode.com/wcms/file/file_file/٩٢/١٥٤٦٢٥١٢٣٧.pdf

بخش فرهنگی و هنری

جشنواره مد و لباس فجر به منظور استفاده از ظرفیت آثار فرهنگی و هنری در فرهنگ سازی و ارتقاء دانش و بینش حوزه مد و لباس، مسابقات و برنامه هایی را در قالب کمیته فرهنگی و هنری جشنواره برگزار می­نماید.

از متقاضیان عزیز خواهشمندیم ابتدا پس از مطالعه فراخوان این بخش، و دریافت فرم های مربوطه، نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند و در انتها پس از اسکن نمودن آن، فایل تکمیل شده را به آدرس اینترنتی culture.info@iranmode.com ارسال کنند. لازم به ذکر است که متقاضیان می توانند در صورت مواجهه با هرگونه سوال در رابطه با تکمیل فرم با سرکار خانم خدمت شعار به شماره ٦٦٧٢٢٣١٢ و داخلی ٤٠٧ تماس حاصل نمایند.

فراخوان بخش فرهنگی و هنری:

http://iranmode.com/wcms/file/file_file/١٠٠/١٥٤٦٢٥٧٧٤٣.pdf

فرم ثبت نام شماره یک بخش رقابتی:

http://iranmode.com/wcms/file/file_file/٩٣/١٥٤٦٢٥١٣٠٣.pdf

فرم شماره ٢ .غیر رقابتی(درخواست غرفه):

http://iranmode.com/wcms/file/file_file/٩٢/١٥٤٦٢٥١٢٣٧.pdf

بخش مسابقه زنده ی طراحی لباس:

این بخش با هدف نگاهی نو به بازار، ایجاد فضای رقابتی سالم بین طراحان عرصه مدو لباس، تشویق طراحان به ارائه طرح والگوهای به روز ونوآورانه، کمک به ارتقای سطح حوزه طراحی با الهام از نمادهای هنر ایرانی اسلامی وکشف استعدادهای نو، دررشته های زیر برگزار می گردد.

از متقاضیان عزیز خواهشمندیم ابتدا پس از مطالعه فراخوان این بخش، و دریافت فرم های مربوطه، نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند و در انتها پس از اسکن نمودن آن، فایل تکمیل شده را به آدرس اینترنتی competition.info@iranmode.com ارسال کنند. لازم به ذکر است که متقاضیان می توانند در صورت مواجهه با هرگونه سوال در رابطه با تکمیل فرم با سرکار خانم افعان به شماره ٦٦٧٢٢٣١٢ و داخلی ٤٠٧ تماس حاصل نمایند.

فراخوان بخش مسابقه زنده ی طراحی لباس:

http://iranmode.com/wcms/file/file_file/١٠١/١٥٤٦٢٥٨١٥٧.pdf

فرم ثبت نام در مسابقه زنده طراحی لباس:

http://iranmode.com/wcms/file/file_file/٩٥/١٥٤٦٢٥١٤١٥.pdf

موضوع ویژه این دوره از هشتمین دوره جشنواره بین المللی مد و لباس فجر در کلیه بخش‌های مسابقه با عنوان «نقش مَکران» است. مَکران، مُکران یا مکوران، سرزمین رویایی است، که درجنوب شرقی پهنه خاکی کشورعزیزمان ایران، از نواحی شرقی هرمزگان تا مرزهای کشور پاکستان درسواحل شمالی دریای عمان گسترده است.

مَکران،گنجینه ناشناخته هاست وجاذبه‌های بسیاری را درخود جای داده است. سواحل صخره ای، ماسه ای و مرجانی،کویرهای جذاب مریخی، چشم انداز شگفت انگیز اقیانوس هند،کوه‌های مینیاتوری، هم نشینی کویر و دریا، رودخانه‌ها وتالاب ها، گونه‌های کمیاب گیاهی، تنوع گونه‌های جانوری، سفالینه‌های تمدن هفت هزارساله کلپورگان، سوزن دوزی‌های سنتی، لباس‌های به قدمت تاریخ و... همه میراث ماندگاراین سرزمین است.

بنابراین گزارش شورای سیاستگذاری جشنواره با انتخاب این موضوع برای تمام بخش‌های  مسابقه  تلاش دارد تا با معرفی این سرزمین رویایی میراث ماندگار کشورمان را به جهانیان معرفی کند.

هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر ٢٦ بهمن لغایت ٢ اسفند ماه در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می شود.

علاقمندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت ایران مد به آدرس اینترنتی https://www.iranmode.com/workflow/?page=١٣ مراجعه کنند.

 

۱۱ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید