اخبار

بازدید معاون هنری از هفته هنر تیرآرت و نمایشگاه فرصت

بازدید معاون هنری از هفته هنر تیرآرت و نمایشگاه فرصت
معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر شنبه 15 دی ماه از هفته هنر تیرآرت و نمایشگاه فرصت دیدن کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید مجتبی حسینی از نمایشگاه محمد حسین عماد در گالری اثر و نمایشگاه مصطفی دره باغی در گالری اعتماد که از برنامه های هفته هنر تیرآرت است دیدن کرد.

حسینی ضمن بازدید از برنامه های هفته هنر تیرآرت گفت: هفته هنر تیرآرت رویداد و تصویری از همراهی و مشارکت هنرمندان، گالری ها و مراکز هنری است که فرصت گفتگو را که اساس فرهنگ و هنر است فراهم می کند و ایده ها و ظرفیت ها را برای ارائه فرصت هنری در شهر ارائه کرده است.

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین عصر شنبه 15 دی ماه از نمایشگاه انجمن های تجسمی با عنوان فرصت در خانه هنرمندان ایران دیدن کرد.

حسینی درباره این نمایشگاه گفت: نمایشگاه فرصت اتفاق خجسته ای است که انجمن های تجسمی در مشارکت با یکدیگر آثاری را به نمایش گذاشته اند و بخشی از ظرفیت و توان انجمن ها را می توان در این نمایشگاه مشاهده کرد و امیدواریم با تداوم همراهی و همدلی انجمن ها، فرصت های بیشتری برای بیان و ارائه ایده ها و آثار هنرمندان و ظرفیت های انجمن ها ایجاد شود و انجمن ها با جامع نگری و نقش فعالانه و حرفه ای امکان حضور و مشارکت هنرمندان بیشتری را در تشکل ها فراهم کنند.
۱۶ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید