اخبار

از سوى دبیرخانه ی جشنواره ی تئاترفجر اعلام شد:فهرست نهایی آثار راه‌یافته به مسابقه ی ایران یک

از سوى دبیرخانه ی جشنواره ی تئاترفجر اعلام شد:فهرست نهایی آثار راه‌یافته به مسابقه ی ایران یک
فهرست نهایی آثار راه‌یافته به مسابقه ی ایران یک از بخش های مختلف جشنواره‌ ی سی و هفتم تئاتر فجر اعلام شد.

به گزارش روابط عمومى سی و هفتمین جشنواره‌ی بین المللی تئاتر فجر؛ بر اساس فراخوان این دوره بخش مسابقه‌ی ایران (یک) ویژه‌ی هنرمندان خلاقی طراحی شده که تاکنون فرصت و مجال کمتری برای معرفی آثارشان داشته اند.

پس از اعلام 22 اثر برگزیده توسط گروه انتخاب این بخش مرکب از: نسیم ادبى، کیومرث مرادى و محمد مساوات تعداد دیگری نمایش از منتخبین جشنواره‌های استانی، بخش مهمان و پایان‌نامه‌های برتر دانشجویان (بر اساس فراخوان) به این۲۲نمایش افزوده شده و فهرست نهایی این مسابقه را به شرح زیر به ترتیب حروف الفبا شکل داده‌اند:

1-        "از خط زرد فاصله بگیرید" به کارگردانی رضا رشادت از تهران

2-        "آقا محمد خان" به کارگردانی نوید معمار از تهران

3-        "آنشرلی با موهای خیلی قرمز" به کارگردانی امیر بهاور اکبرپور دهکردی از شهرکرد چهارمحال بختیاری

4-        "اهالی هوا" به کارگردانی دایانا فتحی از تهران

5-        " پرسه‌های موازی" به کارگردانی علی کاظمی وند از تبریز آذربایجان شرقی

6-         " تاریخ مردم کوچه و بازار قرن 18 فرانسه" به کارگردانی سعید شیخی از قزوین

7-        " تصعید" به کارگردانی محمد صاحبی از تهران

8-        "جعبه" به کارگردانی علیرضا وحدی از رشت گیلان

9-        " چکامه‌هایی که حباب می‌شوند" به کارگردانی کمیل جعفری از قشم هرمزگان

10-      "دلارام ناآرام" به کارگردانی نرگس صابری از تهران

11-      "راز بقا" به کارگردانی سید صالح علوی زاده از تهران

12-      "رومئو و ژولیت" به کارگردانی مسعود صفری از مشهد خراسان رضوی

13-      "سردسیر" به کارگردانی مصطفی ابهری مارشک از مشهد خراسان رضوی

14-      "سرزمین های شمالی" به کارگردانی شیما عرب از تهران

15-      "عروسی خون" به کارگردانی فضل‌الله عمرانی از بندر دیر بوشهر

16-      "فرایند" به کارگردانی علی کرسی زر از تهران

17-      "فیل در تاریکی" به کارگردانی مهرداد مصطفوی از تهران

18-      " قضیه" به کارگردانی سجاد امیر مجاهدی از تهران

19-      "لانچر5" به کارگردانی مسعود صرامی و پویا سعیدی از تهران

20-      "لنگ ظهر" به کارگردانی رسول کاهانی از تهران

21-      " ما داریم از این خونه می ریم" به کارگردانی حسین اکبرپور از مشهد خراسان رضوی

22-      "مده آ" به کارگردانی ندا قاسمیان از تهران

23-      "مرد شده" به کارگردانی آسو بهاری از تهران

24-      "مرگ و دوشیزه" به کارگردانی سینا راستگو از تهران

25-      "مقدس" به کارگردانی سعدی محمدی عبد از تهران

26-      "ناگهان همه برمی خیزند به آوازی دیگر" به کارگردانی سعیده آجربندیان از تهران

27-      "نقاشی اشر" به کارگردانی فریبرز کریمی از تهران

28-      "هار" به کارگردانی حسین پوریانی فر از تهران

29-      " وُیتسک" به کارگردانی سینا احمدی از تهران

آثار این مسابقه را حسین مسافر آستانه، الهام کردا و رضا گوران داوری خواهند کرد.

۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید