اخبار

خبرهایی از جشنواره تئاتر فجر از حضور معاون هنری در تئاتر شهر تا معرفی تئاتر ترکیه

خبرهایی از جشنواره تئاتر فجر از حضور معاون هنری در تئاتر شهر تا معرفی تئاتر ترکیه
نقد چهل نمایش در جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر

کارگروه نقد آثار جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر، نمایش های شرکت کننده در بخش های مختلف را نقد می کند.

 فقدان نقد و گفتگوی تئوریک پیرامون تئاتر، رشد توهم، سترگی خطا و گم شدن در راه و بیراهه را در پی دارد. با توجه به اهمیت مقوله نقد، کارگروهی متشکل از منتقدان عضو کانون ملی منتقدان تئاتر ایران، انجمن منتقدان و روزنامه نگاران خانه تئاتر و همچنین منتقدان آزاد، در ایام برگزاری سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، آثار شرکت کننده در بخش های مختلف این جشنواره را نقد خواهد کرد.

 این کارگروه با مدیریت امید طاهری از اعضای کانون ملی منتقدان تئاتر ایران، و در همکاری موثر با دبیرخانه جشنواره سی و هفتم، با دعوت از منتقدان شاخص در حوزه تئاتر، تلاش دارد با نگاهی فنی آثار این دوره از جشنواره تئاتر فجر را رصد کند.

 علاقه مندان می توانند نقدهای مکتوب این کارگروه را در سایت کانون ملی منتقدان تئاتر ایران به آدرس http://iatc.theater.ir دنبال کنند. گفتنی است نقد آثار اجرا شده در هر یک از روزهای جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر، با یک روز تاخیر در سایت مربوطه منتشر خواهد شد.

همچنین علاقه مندان می توانند اسامی منتقدان حاضر در کارگروه نقد و آثاری که در هر روز از ایام جشنواره نقد خواهند شد را به صورت روزانه در کانال تلگرامی کانون ملی منتقدان تئاتر ایران ملاحظه فرمایند.

این کارگروه تلاش می کند تا در بخش های مختلف جشنواره، آثار شرکت کننده از شهرهای مختلف کشور را نیز در کنار نمایش های شرکت کننده از تهران و دیگر کشورها مورد نقد قرار دهد.

تا کنون منتقدانی چون : رضا آشفته، امید طاهری، صمد چینی فروشان، رفیق نصرتی، حمید رضا قنبری، منوچهر اکبرلو، احسان زیور عالم و عرفان پهلوانی، نقدهای روز اول و دوم جشنواره را بر عهده گرفته اند. بدیهی است در روزهای آتی اسامی دیگری به این لیست اضافه خواهد شد.

 

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

مهمان بین‌المللی سومین روزِ جشنواره؛

 اثری مشترک از ایران و سوریه در سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر

 «خورشید از حلب طلوع می‌کند» کار مشترک ایران و سوریه نمایشی است که در سومین روز از جشنواره‌ی سی و هفتم روی صحنه می‌رود.

 به گزارش روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر، در سومین روز از جشنواره‌ی سی و هفتم، چهارشنبه 24 بهمن یک نمایش در قالب تئاتر ملل روی صحنه می‌رود.

 بر این اساس نمایش «خورشید از حلب طلوع می‌کند» ساعت 20 طییک نوبت در سالن اصلی تئاتر شهر اجرا خواهد شد.

این نمایش حاصل همکاری سوریه و ایران، به نویسندگی ابوباسم حیادار و کارگردانی کوروش زارعی در قالب سه بخش «تئاتر ملل»، «مسابقه‌ی تئاتر بین‌الملل» و «چهل سالگی انقلاب اسلامی» اجرا می‌شود.

 در خلاصه داستان «خورشید از حلب طلوع می‌کند» آمده است؛ داعش به بهانه‌ی تحریف دین پیامبر اسلام و تاسیس دولت امت اسلامی، دست به تبیین تفکر متحجرانه خود می‌زند و برای رسیدن به این هدف، ابتدا به عراق و سوریه حمله می‌کند. آن‌چه که اکنون اتفاق می‌افتد، همان است که در سال ۶۱ هجری قمری در صحرای کربلا، یزیدیان با حسین‌ابن‌علی فرزند رسول خدا و اهل بیتش کردند.

 از سوی دیگر نمایش «چیدمان (گذرگاه)» به نویسندگی و کارگردانی پیریودلوسکی که قرار بود از سومین روزِ جشنواره‌ی سی و هفتم تا جمعه سوم اسفند هر روز از ساعت 11 تا 20 در قالب بخش «تئاتر ملل» در تماشاخانه‌ی عباس جوانمرد خانه‌ی تئاتر واقع در خیابان سمیه میزبان علاقه‌مندان باشد به دلیل مشکلات فنی در  روز چهارشنبه 24 بهمن اجرا نمی شود.

 سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر از 22 بهمن تا چهارم اسفند به دبیری نادر برهانی‌مرند در جریان است.

 

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////

استقبال مخاطبان و هنرمندان از آثار دومین روز جشنواره تئاتر فجر

 سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در دومین روز برگزاری خود شاهد استقبال مخاطبان و هنرمندان از آثار به صحنه رفته در این روز بود.

 به گزارش روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، روز سه شنبه 23 بهمن آثار به صحنه رفته در بخش های مختلف جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر با استقبال مخاطبان و هنرمندان تئاتر مواجه شدند.

  در بخش مهمان جشنواره و در تالار وحدت، اجرای نمایش «خانه برناردا آلبا» به کارگردانی دکتر علی رفیعی با استقبال قابل توجه مخاطبان تئاتر همراه بود. در این اجرا هنرمندانی چون ایرج راد، گوهر خیر اندیش، حبیب دهقان نسب، شهرام زرگر، سجاد افشاریان، تاجبخش فناییان، مسلم قاسمی،احسان کرمی، فرزاد حسنی و علی ژکان نیز از جمله هنرمندانی بودند که به تماشای «خانه برناردا آلبا» نشستند.

 نمایش «زندگی در تئاتر» به کارگردانی محمد برهمنی نیز که در بخش «مسابقه ایران دو» و در سالن چهارسوی مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفت نیز در 2 نوبت با استقبال علاقه مندان به تئاتر اجرا شد. مهدی شفیعی مدیرکل سابق هنرهای نمایشی از جمله مهمانان «زندگی در تئاتر» بود.

 در بخش ملل جشنواره سی و هفتم نیز اجرای نمایش «سوآرم» به نویسندگی و کارگردانی گابور گودا از کشور مجارستان در سالن قشقایی مجموعه تئاتر شهر با استقبال مخاطبان همراه شد.

 در مرکز تئاتر مولوی و در بخش مسابقه «تئاتر ایرانیک» از اجرای نمایش «از خط زرد فاصله بگیرید» به کارگردانی رضا رشادت نیز مورد توجه مخاطبان و علاقه مندان به تئاتر قرار گرفت.

 نمایش «استیو جابز» به کارگردانی مهران رنجبر هم که در بخش مسابقه بین الملل سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر و در تالار حافظ به صحنه رفت، با استقبال مخاطبان تئاتری مواجه شد.

 در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر نیز تماشاگران تئاتری از اجرای نمایش «وقتی خروس غلط می خواند» به کارگردانی علی شمس استقبال کردند. این نمایش در بخش مسابقه بین الملل جشنواره سی و هفتم به صحنه رفت.

 نمایش های «شدن» به کارگردانی علی محمد رادمنش، «هشت لاکچری» به کارگردانی میثم سرآبادانی، «نامیرا» امیرحسین شفیعی، «داول کشی» به کارگردانی مرتضی اسدی مرام، «خرس های پاندا ...» به کارگردانی رضا ملکی و «اهم» به کارگردانی مسعود براهیمی نیز در بخش خیابانی جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر در جذب مخاطب موفق بودند.

 سیدمجتبی حسینی معاون امور هنری و محمد الله یاری مدیر دفتر آموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی وهنری در سالن سایه به تماشای نمایش «چکامه هایی که حباب می شود» به کارگردانی کمیل جعفری از قشم نشستند و معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با همراهی مدیر کل فرهنگی و اجتماعی این وزارت، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هنر تهران، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور، کارشناس فرهنگی وزارت علوم و دبیر هفتمین جشنواره ملی رویش به مناسبت آغاز اجرای تولیدات و برگزیدگان بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی در جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر برای تماشای نمایش «از خط زرد فاصله بگیرید»  و کارگردانی رضا رشادت در مرکز تئاتر مولوی  حضور داشتند.

 

 سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با دبیری نادر برهانی مرند از 22 بهمن تا 4 اسفند در تهران برگزار می شود.

 

//////////////////////////////////////////////////////////////////

شش اثرِ صحنه‌ای، چهار اثرِ خیابانی و یک اثرِ دیگرگونه‌های اجرایی؛

 سهم استان‌های ایران از سومین روزِ جشنواره‌ی سی و هفتم

 در سومین روز از جشنواره‌ی سی و هفتم، سهم استان‌های ایران منهای تهران، در بخش صحنه‌ای شش اثر، در بخش خیابانی چهار اثر و در بخش دیگرگونه‌های اجرایییک اثر است.

 به گزارش روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر، سهم استان‌های ایران، جز تهران، از سومین روزِ جشنواره‌ی سی و هفتم، چهارشنبه 24 بهمن، شش نمایش در بخش صحنه‌ای، چهار نمایش در بخش خیابانی و یک نمایش در بخش دیگرگونه‌های اجرایی است.

در بخش صحنه‌ای کارگردانانی از استان‌های آذربایجان شرقی، فارس، بوشهر، اصفهان، کرمانشاه و خراسان شمالی، در بخش خیابانی کارگردانانی از استان‌های اصفهان، آذربایجان شرقی و کردستان (دو نمایش) و در بخش دیگرگونه‌های اجرایییک کارگردان از استان خراسان رضوی آثارشان را روی صحنه می‌برند.   

براین اساس شش نمایشِ «پرسه‌های موازی» از تبریز، استان آذربایجان شرقی، «یک هفته راه رفتن در بهشت» از شیراز، استان فارس، «عروسی خون» از بندر دَیِر، استان بوشهر، «سر میز شام» از اصفهان، استان اصفهان، «ساعت 5 شد بابا» از کرمانشاه، استان کرمانشاه و «دایک» از بجنورد، استان خراسان شمالی سهم استان‌ها از سومین روزِ سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر را در بخش صحنه‌ای تشکیل می‌دهند. 

در روز چهارشنبه 24 بهمن در بخش صحنه‌ای علی کاظمی‌وند از تبریز نمایش «پرسه‌های موازی» را به قلم پیام لاریان با مدت زمان 70 دقیقه در دو نوبت 17 و 19 در قالب بخش «مسابقه‌ی تئاتر ایرانیک» در تالار سایه روی صحنه می‌برد.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: سه نفر در یک خانه‌ی دانشجویی تصمیم به یک مرگ آئینی می‌گیرند. در روند نمایش، از گذشته تا لحظه‌ی مرگ این سه نفر مرور می‌شود.

در همین روز در مجموعه‌ی تئاتر شهر، نمایش «یک هفته راه رفتن در بهشت» به نویسندگی رضا گشتاسب و کارگردانی سیدمحمدهادی هاشم‌زاده از شیراز با مدت زمان 70 دقیقه در دو نوبت 17:30 و 19:30 در تالار قشقایی اجرا می‌شود.

خلاصه‌ی نمایش «یک هفته راه رفتن در بهشت» که در بخش «مسابقه‌ی تئاتر بین‌الملل» روی صحنه می‌رود، به این شرح است: پسری مادرش را به تازگی از دست داده‌ است. شبی مادر به خوابش می‌آید و او را به گذشته‌ای دور در روستای زادگاهش می‌برد. در طی این خواب، رازهایی از گذشته خانوادگی برای پسر برملا می‌شود.

فضل‌الله عمرانی از بندر دَیِر نویسنده و کارگردانِ دیگری است که در سومین روز از جشنواره‌ی سی و هفتم اثرش را روی صحنه می‌فرستد. نمایش «عروسی خون» برگرفته از نمایش «عروسی خونِ» فدریکو گارسیا لورکا در دو نوبت 18 و 20:30 با مدت زمان 65 دقیقه در قالب بخش «مسابقه‌ی ایرانیک» در تالار حافظ اجرا می‌شود.

در خلاصه داستان «عروسی خون» آمده است: عروس در روز عروسی، داماد را رها کرده و با معشوقه‌اش می‌گریزد. سرنوشت شومی در انتظارشان خواهد بود.

«سر میز شام» به نویسندگی و کارگردانی محمدجواد صرامی از اصفهان اثر دیگری است که با مدت زمان 45 دقیقه در دو نوبت 17 و 20 در تالار دکتر ناظرزاده‌کرمانی تماشاخانه‌ی ایرانشهر اجرا می‌شود. این نمایش در بخش «مسابقه‌ی تئاتر ایران دو» روی صحنه می‌رود.

«سر میز شام» با نگاهی به نمایشنامه‌ی «یرما» اثر فدریگو گارسیا لورکا اجرا می‌شود و در خلاصه داستانش آمده است: لورکا در اتاق شخصی‌اش، مشغول نواختن پیانو است که ناگهان در فضای نمایشنامه‌ی «یرما» که در حال نگارشش است، غرق می‌شود و با چهار وجه از شخصیتیرما،یعنی غرور، عقل، سادگی و عشق روبه‌رو می‌شود که در تقابل با خصوصیات خوان، همسر یرما است و...

«ساعت 5 شد بابا» عنوان نمایشی است به نویسندگی حسین فضل‌الهی و کارگردانی گلناز اکبری از کرمانشاه که با مدت زمان 55 دقیقه در دو نوبت 16 و 18 در تالار استاد انتظامی خانه‌ی هنرمندان روی صحنه خواهد رفت. 

«ساعت 5 شد بابا» که از سوی جشنواره‌ی تئاتر معلولین به سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر معرفی شده است و توسط هنرمندان کم‌توان ذهنی اجرا می‌شود در قالب بخش مهمان اجرا می‌شود.

نمایش «دایک» به نویسندگی هیوا ربانی و کارگردانی حامد عالمی‌پور از بجنورد دیگر نمایشی است که سهم استان‌ها از سومین روزِ سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر را شکل می‌دهد.

این نمایش با مدت زمان 60 دقیقه در دو نوبت 17 و 19 در تماشاخانه‌ی سرو اجرا می‌شود. «دایک» در قالب بخش «چهل سالگی انقلاب اسلامی» و با موضوع شهدای غواص روی صحنه می‌رود.

در بخش تئاتر خیابانی نیز چهار نمایش‌ «خرس‌های پاندا به روایت ساکسیفونیستی که متولد دهه 60 بود» از خمینی‌شهر، استان اصفهان، «درباره یک توپ» از شهر قروه، استان کردستان، «سوگلین» از شهر تبریز، استان آذربایجان شرقی و «چمدان‌های من» از شهر مریوان، استان کردستان در قالب شش اجرا، سهم استان‌ها را از سومین روز سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر می‌سازند.

«خرس‌های پاندا به روایت ساکسیفونیستی که متولد دهه 60 بود» به کارگردانی رضا ملکی و نویسندگی مصطفی جعفری‌خوزانی از خمینی‌شهر با مدت زمان 35 دقیقه، نخست ساعت 11 صبح در ایوان انتظار متروی میدان ولیعصر (عج) و سپس ساعت 16:30 در محوطه‌ی مجموعه‌ی تئاتر شهر اجرا می‌شود.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: ساکسیفونیستی با نواختن موسیقی‌های خاطره‌انگیز دهه 60، مردم را گرد خود جمع می‌کند و قصه جوان متولد دهه شصتی را می‌گوید که از نوزادی و مدرسه تا سربازی و ازدواج و کار، همواره با عدد 60 مواجه می‌شود.

نمایش «درباره یک توپ» به نویسندگی و کارگردانی موسی هدایتی از قروه نیز ابتدا ساعت 10:30 با مدت زمان 25 دقیقه در ایوان انتظار متروی میدان ولیعصر (عج) و سپس ساعت 17 در محوطه‌ی مجموعه‌ی تئاتر شهر اجرا می‌شود.

نمایش «درباره یک توپ» درباره‌ی رابطه‌ی انسان با کُره‌ی زمین است؛ آن‌چه زمین به انسان می‌دهد و آن‌چه انسان به زمین پس می‌دهد؛ اهمیت سالم ماندن زمین برای نسل‌های بعد.

دیگر نمایش خیابانی که سهم استان‌ها از سومین روزِ جشنواره‌ی سی و هفتم را تشکیل می‌دهد «سوگلین» به نویسندگی و کارگردانی مهدی صالحیار از تبریز با مدت زمان 20 دقیقه است که ساعت 16:30 در محوطه‌ی خانه‌ی هنرمندان ایران اجرا خواهد شد.

نمایش سوگَلین به معنی عروس آب، نمایشی آیینی ـ سنتی است که در گذشته‌های دور به ‌هنگام خشکسالی و کمبود آب قنات‌ها و چاه‌ها در مناطق غرب کشور برگزار می‌شده است. در این نمایش آیینی، عروس آب به عقد چاه آب درمی‌آید.

«چمدان‌های من» به نویسندگی و کارگردانی مختار محمدی از مریوان با مدت زمان 25 دقیقه نیز ساعت 17 در  محوطه‌ی خانه‌ی هنرمندان ایران اجرا می‌شود.

در خلاصه داستان «چمدان‌های من» آمده است: مردی با تعدای چمدان وارد می‌شود. هر چمدانی که باز می‌شود درباره‌ییک معضل اجتماعی است: مشکلات راه‌ها، محیط زیست، بچه‌های جنگ و...

در بخش دیگرگونه‌های اجرایی، سهم استان‌ها از روز سومِ سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر یک نمایش است.

در روز چهارشنبه 24 بهمن ثریا اخلاقی از مشهد، استان خراسان رضوی نمایش «ما و دیگران» را در دو نوبت 16 و 18 در پلاتوی شماره یک مجموعه‌ی تئاتر شهر اجرا می‌کند.

نمایش «ما و دیگران» به بازنمایی موقعیت بخشی از مهاجران افغان ساکن ایران می‌پردازد که از احساس تبعیض رنج می‌برند. در این اجرا کوشیده می‌شود تا با برداشتن فاصله میان شهروندان ایرانی و اقلیت افغان، به ایجاد صلح و دوستی میان این دو ملت کمک شود.

سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر از 22 بهمن تا چهارم اسفند به دبیری نادر برهانی‌مرند در جریان است.

////////////////////////////////////////////////

در سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر رخ می‌دهد؛

 نشستی پژوهشی برای عموم به قصد معرفی تئاتر معاصر ترکیه

نشست پژوهشی «معرفی تئاتر معاصر ترکیه» روز جمعه ۲۶ بهمن میزبان علاقه‌مندان و پژوهشگران خواهد شد.

 به گزارش روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر، در پنجمین روز از جشنواره‌ی سی و هفتم، جمعه 26 بهمن از ساعت 10 تا 12 نشست پژوهشیِ «معرفی تئاتر معاصر ترکیه» در تالار مشاهیر مجموعه‌ی تئاتر شهر برگزار می‌شود

از جمله مهمانان و سخنرانان این نشست که با حضور پژوهشگران و علاقه‌مندان به تئاتر برگزار می‌شود می‌توان به اوزن یولا، نویسنده، کارگردان و مدرس دانشگاه و از جمله داوران «مسابقه‌ی تئاتر بین‌الملل» سی و هفتمین جشنواره‌ی تئاتر فجر، لمان ایلماز از جمله داوران «مسابقه‌ی تئاتر بین‌الملل» در سی و ششمین جشنواره‌ی تئاتر فجر در سال 96، هر دو از ترکیه و عبدالحسین لاله، نویسنده، کارگردان تئاتر و پژوهشگر از ایران اشاره کرد. 

هدف از برگزاری این نشست معرفی تاریخچه، ساختارها، نهادها و جشنواره‌های تئاتر معاصر ترکیه است به قصد بررسی کمیت، کیفیت و چگونگی آن‌ها برای رسیدن به پاسخ این سوال که ترکیه به عنوان همسایه‌ا‌ی که از لحاظ فرهنگی قرابتی بسیار با ایران دارد چگونه به آن‌چه هم اکنون در تئاتر معاصر خود شاهد آن است، دست یافته است. 

ورود به این نشست پژوهشی که به همت بخش بین‌الملل سی و هفتمین جشنواره‌ی تئاتر فجر برگزار می‌شود برای عموم آزاد است. 

سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر از 22 بهمن تا چهارم اسفند به دبیری نادر برهانی‌مرند در جریان است.

//////////////////////////////////////////////////////////

میهمانان ویژه ی نمایش

 

معاون هنری وزیر ارشاد به تماشای «چکامه‌هایی که حباب می‌شوند» نشست

معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر دفتر آموزش و توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به تماشای «چکامه‌هایی که حباب می‌شوند» نشستند.

 به گزارش روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر، شامگاه  گذشته، سه‌شنبه 23 بهمن، سیدمجتبی حسینی، معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمد الله‌یاری، مدیر دفتر آموزش و توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به تماشای نمایش «چکامه‌هایی که حباب می‌شوند» نشستند.

نمایش «چکامه‌هایی که حباب می‌شوند» به نویسندگی علی ذاکری و کارگردانی کمیل جعفری از قشم با مدت زمان 60 دقیقه سه‌شنبه 23 بهمن در دو نوبت 17 و 19 در تالار سایه در قالب «مسابقه‌ی تئاتر ایرانیک» روی صحنه رفت.

در خلاصه داستان این اثر آمده بود: با شروع جنگ تحمیلی، مردم شهرهای جنگ‌زده، وحشت‌زده می‌‌شوند. زندگی ماروک و حنیفه نیز دچار دگرگونی می‌شود و اولویت‌شان از اهداف زندگی شخصی، به دفاع در برابر متجاوزان تغییر می‌کند.

سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر از 22 بهمن تا چهارم اسفند به دبیری نادر برهانی‌مرند در جریان است.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////

مدیرکل سابق هنرهای نمایشی تماشاگر «زندگی در تئاتر» شد

مهدی شفیعی مدیرکل سابق هنرهای نمایشی امشب سه شنبه ۲۳ بهمن به تماشای نمایش «زندگی در تئاتر» در سالن چهارسوی مجموعه تئاتر شهر نشست.

 به گزارش روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، نمایش «زندگی در تئاتر» به کارگردانی محمد برهمنی امشب سه شنبه 23 بهمن میزبان مهدی شفیعی مدیرکل سابق هنرهای نمایشی بود که به تماشای این نمایش نشست.

«زندگی در تئاتر» در بخش «مسابقه ایران دو» سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر اجرا شد.

 

۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید