اخبار

بررسی عملکرد 2 سال اخیر موسسه هنرهای تجسمی معاصر

بررسی عملکرد 2 سال اخیر موسسه هنرهای تجسمی معاصر
در ادامه برگزاری جلسات بررسی عملکرد موسسات و انجمن های مرتبط با معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جلسه هیأت امنای موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر با موضوع بررسی عملکرد این موسسه در سال 96 و 97 روز شنبه 18 اسفندماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری، در جلسه هیأت امنای موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر که با حضور سید مجتبی حسینی؛ معاون امور هنریبرگزار شد،  عملکرد این موسسه در سال های 96 و 97 بررسی شد.

دراین جلسه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر در سال 96 و 97 و برنامه های آتی این موسسه ارایه شد و تکالیفی به ویژه در خصوص بازنگری اساسنامه و اصلاح ساختار و فرآیندها و همچنین ایجاد انضباط و شفافیت مالی بیشتر در هیات امنا مصوب و به هیات مدیره و رییس موسسه ابلاغ شد. 

در این جلسه،حمیدقبادی؛ مشاور اجرایی، امین مویدی؛ مشاور برنامه ریزی و نظارت راهبردی معاونت امور هنری، مجید فروغی، مدیر روابط عمومی معاونت هنری، عبدالرحیم سیاهکار زاده؛ رییس موسسه، هیات امنا و هیات مدیره موسسه، شادی علی معاون اداره کل هنرهای تجسمی، خزانه دار و بازرس قانونی و حسابرس مستقل موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر حضور داشتند.

۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید