اخبار

قدردانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از معاونت هنری به خاطر شفاف سازی

قدردانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از معاونت هنری به خاطر شفاف سازی
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تلاش معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مسیر شفاف سازی قدردانی کرد.

   به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدعباس صالحی با اهدای لوح به سیدمجتبی حسینی؛ معاون امور هنری از تلاش معاونت امور هنری برای شفاف سازی قدردانی کرد.

   صالحی در این لوح نوشته است: آگاهی بخشی به مخاطبان و ذی نفعان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و تسهیل دسترسی به اطلاعات ازجمله کلان برنامه های مورد نظر دستگاه بزرگ فرهنگی کشور بوده است که تحت عنوان شفاف سازی با عزم جدی همکاران پیگیری شده است. اکنون که در مرحله نخست این برنامه با همیت والای شما عزیزان درصد بالایی از شفاف سازی تحقق یافته است، از تلاش و پشتکار جنابعالی و  همکاران آن مجموعه که نقش پیشرو در مسیر شفاف سازی ایفا کرده اید، صمیمانه قدردانی می کنم.

   ازخداوند متعال تداوم توفیقات شما را خواستارم.

در سال جاری گزارش مالی سال 1396 معاونت امور هنری، بنیاد رودکی و مؤسسه هنرمندان پیشکسوت، گزارش های چهار دوره جشنواره های بین المللی موسیقی، تئاتر، هنرهای تجسمی و مد و لباس فجر، فهرست مجوزهای صادر شده در حوزه موسیقی، تئاتر، هنرهای تجسمی، مد و لباس و آموزشگاههای آزاد هنری، مدیران و شوراهای معاونت امور هنری در راستای شفاف سازی منتشر شد. همچنین به منظور شفاف سازی در برنامه ها و رویدادها آیین نامه های جشنواره های فجر تدوین شد.

 

۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید