اخبار

قدردانی از همکاران معاونت هنری که در سال اخیر بازنشسته شدند

قدردانی از همکاران معاونت هنری که در سال اخیر بازنشسته شدند
مراسم قدردانی از همکاران معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در یک سال اخیر بازنشسته شده اند، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی، با حضور سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری، حمید قبادی، مشاور اجرایی و مجید فروغی، مدیر روابط عمومی معاونت هنری از سی سال خدمت و فعالیت همکاران معاونت هنری که در یک سال اخیر بازنشسته شده اند قدردانی شد.

سید مجتبی حسینی، معاون هنری در این مراسم با تبریک ماه رجب و ولادت حضرت علی (ع) و عید نوروز و قدردانی از همکاران معاونت هنری که 30 سال در حوزه فرهنگ و هنر خدمت کردند، گفت: بازنشستگی در حوزه هنر معنا ندارد و همکارانی که سال ها در بخش های مختلف معاونت هنری فعالیت کرده اند، امروز تجربه های ارزشمندی دارند که  در حوزه فرهنگ و هنر می تواند منتقل و استفاده شود.

حسینی در ادامه گفت: حرکت و فعالیت درست و منسجم یک مجموعه به فعالیت و نقش همکاران بستگی دارد و هرچند ممکن است بسیاری از این نقش ها و تلاش ها چنانکه باید دیده نشود.

حمید قبادی دانا؛ مشاور اجرایی معاونت امور هنری نیز در این جلسه از خدمات همکاران قدردانی کرد و گفت: معاونت هنری ارتباط و تعامل خود را با همکارانی که دوره خدمت اداری آنان پایان یافته است حفظ می کند. همکاران مجموعه مانند اعضای خانواده در کنار هم،  همراه و همدل هستند. معاونت هنری برنامه هایی را برای همکاران شاغل و بازنشسته در سال آینده در نظر دارد.

 در ادامه این مراسم با اهدای لوح و هدیه از عبدالحی شماسی، مهین منصور صدفی، مریم نوحیان، فرشته محمدزاده، علی رضایی، احمد عزیز، امیر ترحمی، فاطمه یارمحمدی، منیر شیخ الطایفه، زهره صفرآبادی فراهانی، معصومه صدقی زاده، علیرضا رضایی طهرانی، داود قطاعی و علیرضا محمدی لاری قدردانی شد.

 

۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ۱۵:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید