اخبار

بررسی عملکرد 2 سال اخیر انجمن هنرهای نمایشی ایران

بررسی عملکرد 2 سال اخیر انجمن هنرهای نمایشی ایران
در ادامه برگزاری جلسات بررسی عملکرد موسسات و انجمن های مرتبط با معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جلسه هیأت موسس انجمن هنرهای نمایشی ایران با موضوع بررسی عملکرد این انجمن در سال 96 و 97 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری، در جلسه هیأت موسس انجمن هنرهای نمایشی ایران که با حضور سید مجتبی حسینی؛ معاون امور هنری، شهرام کرمی؛ مدیرکل هنرهای نمایشی، حمید قبادی؛ مشاور اجرایی، امین مویدی؛ مشاور برنامه ریزی و نظارت راهبردی معاونت امور هنری، مجید فروغی، مدیر روابط عمومی معاونت هنری، حمید نیلی؛ مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران، هیات موسس انجمن (حسین مسافر آستانه، محمد علی خبری)، اعضای هیات مدیره انجمن(جواد مستخدمی، رحمان سیفی آزاد، سعید اسدی)، خزانه دار و بازرس انجمن برگزار شد؛ عملکرد این انجمن در سال های 96 و 97 بررسی شد.

در این جلسه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجمن هنرهای نمایشی ایران در سال 96 و 97 و برنامه های آتی این انجمن ارایه شد و تکالیفی به ویژه در خصوص بازنگری اساسنامه و اصلاح ساختار و فرآیندها و همچنین انضباط مالی بیشتر در هیات امنا مصوب و به هیات مدیره و مدیرعامل انجمن ابلاغ شد. 

سید مجتبی حسینی معاون امورهنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این جلسه با تاکید بر ساماندهی و هماهنگی انجمن ها و موسسات مرتبط با معاونت امور هنری گفت: بررسی عملکرد موسسات و انجمن های مرتبط با معاونت هنری از مدتی پیش آغاز شده است و در سال آینده نیز این فرایند ادامه دارد و ساختار و فرایند انجمن ها و موسسات بازنگری، اصلاح و ساماندهی می شود که یکی از ضرورت های آن بازنگری اساسنامه است. همچنین ارائه طرح ها و برنامه ها و هزینه مورد نیاز برای فعالیت ها از سوی انجمن ها و موسسات و بررسی آنها می تواند به هماهنگی بیشتر کمک کند.

حسین مسافر آستانه؛ عضو هیات موسس انجمن هنرهای نمایشی ایران در این جلسه گفت: برگزاری این جلسه اتفاق خوشایندی است و امیدواریم با نگاهی که مبنی بر ساماندهی انجمن ها و ارائه برنامه ها و طرح های سالیانه از سوی انجمن هنرهای نمایشی وجود دارد، پویایی بیشتر انجمن هنرهای نمایشی را که در حوزه تئاتر سراسر کشور موثر است، شاهد باشیم.

محمدعلی خبری، عضو هیات موسس انجمن هنرهای نمایشی ایران نیز در این جلسه گفت: ضرورت دارد که مسایل و فعالیت های تئاتر از جمله حوزه مخاطبان تئاتر مورد توجه قرار گیرد و امیدواریم این جلسات به تقویت فعالیت های تئاتر از جمله فعالیت های انجمن هنرهای نمایشی ایران کمک کند.

 

 

۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ۱۳:۵۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید