اخبار

برگزاری جلسه ستاد صیانت از حریم عمومی و حقوق شهروندی با موضوع عفاف و حجاب

برگزاری جلسه ستاد صیانت از حریم عمومی و حقوق شهروندی با موضوع عفاف و حجاب
دومین جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی فردا- یک شنبه 11 تیرماه- با حضور معاون امور هنری و رئیس ستاد در سالن اجتماعات معاونت امور هنری برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیر ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی در همین ارتباط گفت: دومین جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی با اولویت گسترش فرهنگ عفاف و حجاب که یکی از قوانین مهم این ستاد است برگزار خواهد شد.

وی افزود: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 21 وظیفه در راستای گسترش فرهنگ عفاف و حجاب بر عهده دارد که قرار است در جلسه فردا گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در سال 90 و بر مبنای این 21 بند ارائه شود تا به جمع بندی نهایی برسیم.

حجت الاسلام نوربخش برنامه محوری را اولویت کاری وزارت ارشاد دانست و افزود: قرار است در جلسه فردا برنامه تدوین شده ستاد در سال 91 با توجه به شاخص ها و ارزیابی فعالیت ها از لحاظ کمی و کیفی در راستای همان 21 وظیفه مورد بررسی قرار گیرد تا با اجماع کامل بتوانیم این برنامه را ابلاغ کنیم.

دومین جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی با حضور معاون امور هنری، اعضای ستاد و نمایندگان واحدهای تابعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی راس ساعت 11 صبح فردا برگزار خواهد شد.

۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۱۵:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید