اخبار

رونمایی از سامانه صدور کارت تدریس مربیان آموزشگاه های آزاد هنری

رونمایی از سامانه صدور کارت تدریس مربیان آموزشگاه های آزاد هنری
سامانه صدور کارت تدریسِ مربیان آموزشگاه های آزاد هنری، روز چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه رونمایی می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دفتر آموزش‌ و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری به عنوان متولی اصلی ساماندهی، سیاست­گذاری، الگو سازی و اجرای فرایندهای آموزش هنر در کشور و به منظور تضمین کیفیت سطح آموزش در آموزشگاه‌های آزاد هنری، همچنین استفاده از توانمندترین مدرسان، سامانه ای طراحی و راه اندازی کرده است.

فاز نخست سامانه کارت صلاحیت تدریس مربیان آموزشگاه­های آزاد هنری، سال گذشته، پس از وقفه ای هفت ساله در پنجم آذرماه 1397 به نشانی http://aes.farhang.gov.ir راه اندازی شد که بیش از 750 نفر متقاضی در این سامانه ثبت نام کرده ­اند.

متقاضیان در صورت احراز شرایط و تخصص حرفه ­ای مربیگری در یکی از رشته های هنری مصوب، می ­توانند در آموزشگاه­ های آزاد هنری به تدریس بپردازند و مراجع نظارت و رسیدگی بر فعالیت­ های آموزشگاه­ های آزاد هنری در کلیه ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور نیز این کارت را در بعد نظارتی به عنوان یکی از مدارک اصلی فعالیت آموزشی در آموزشگاه قلمداد می کنند و مدرسان، برای تدریس در آموزشگاه های آزاد هنری موظف به دریافت کارت تدریس هستند.

مراسم رونمایی از سامانه صدور کارت تدریس مربیان آموزشگاه های آزاد هنری، روز چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه،ساعت 8 صبح با حضور مدیران هنری و اعضای شورای نظارت بر آموزشگاه های آزاد هنری در سالن جلسات دفتر موسیقی برگزار می شود.

 

۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲

نظرات بینندگان

محمدعلی عبدالملکی
۱۳۹۸/۰۵/۱۲
0
0
1

سلام . من باوجود سالها تدریس ودارابودن مجوزاز توسعه آموزشهای فرهنگی هنری - وارد سامانه صدورکارت تدریس مربیان آموزشگاههاشدم اما موردی ویافرمی برای ثبت نام مشاهده نکردم . چه باید کرد ؟


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید