اخبار

پیام مدیر کل دفتر آموزش و توسعه فعالیتهای فرهنگی هنری به مناسبت روز معلم

پیام  مدیر کل دفتر آموزش و توسعه فعالیتهای فرهنگی هنری به مناسبت روز معلم
محمد اله یاری فومنی مدیر کل دفتر آموزش و توسعه فعالیتهای فرهنگی هنری به مناسبت بزرگداشت روز معلم پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی دفترآموزش وتوسعه فعالیت های فرهنگی وهنری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی ، محمد اله یار ی فومنی مدیرکل این دفتر  ، به مناسبت روز معلم  ، در پیامی  روز معلم  را  به معلمان  سراسر کشور  ، معلمان و مدیران  هنرستان های هنرهای زیبای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تبریک گفت .

در متن این پیام  آمده است   :

به نام خالق هنر

 

حضرت محمد (ص) : " انما بعثت معلماً " . من معلم برانگیخته شده‌ام.

تعلیم و تعلم از شؤون الهی است و خداوند به عنوان علم حقیقی این موهبت رابه پیامبران و اولیای پاک خویش ارزانی کرده است تا سیر هدایت را به بشر بیاموزند. و چنین شد که تعلیم و تعلم بصورت سنت حسنه آفرینش درآمد.

شما هنرآموزان، مربیان، معلمان و مدرسان ارجمند در این مقام مقدس، با احساس مسوولیت در راستای تربیت هنرمندان آینده تلاش ارزنده ای داشته اید و به اثبات رسانده اید که با همت شما، هنر این مرز و بوم مراحل بی نظیر رشد و شکوفایی را می پیماید.

به یاری خداوند بزرگ و کوشش شما هنرآموزان  گرامی هم اکنون  تعداد4953  هنرجو ، در سراسر کشور در 41 هنرستان هنرهای زیبای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول فراگیری علم و آموزش هنر در رشته های سینما، نمایش، موسیقی، صنایع دستی، نقاشی، گرافیک می باشند و این مهم با همت عالی شما اساتید هنرمند، که ستون اصلی حیات هنری جامعه هستید، محقق شده است.

باور دارم که ارتقای دانش هنری فرصت های بیشتری برای رشد و توسعه و سربلندی کشور فراهم می کند.

امیدوارم با همکاری مدیران و دست اندرکاران هنرستان های هنرهای زیبا، تلاش مضاعف و استعانت از پروردگار متعال بتوانیم در سالجاری زمینه توسعه و نوآوری را در این مراکز علم و هنر فراهم آوریم .

روزتان مبارک و نام تان بلند ، ای پیام آوران آگاهی.

 

 

 

 

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید