اخبار

مسافرآستانه در نشست مدیران روابط عمومی معاونت هنری:

مسافرآستانه در نشست مدیران روابط عمومی معاونت هنری:
هنر روابط عمومی کشف و حل مشکلات است
نخستین نشست مدیران روابط عمومی معاونت امور هنری روز یکشنبه 28 فروردین ماه در سالن کنفرانس این مجموعه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در ابتدای این نشست مجید امرایی مدیر روابط عمومی این معاونت با تاکید بر ضرورت برگزاری این جلسات و تاکید معاون امور هنری بر تداوم این نشست ها همکاران خود در مجموعه معاونت هنری را از متخصص ترین افراد در زمینه روابط عمومی هنر دانست و به گوشه ای از فعالیت های ایشان در سال گذشته اشاره کرد.
این جلسه با صحبت های مدیران روابط عمومی مجوعه معاونت امور هنری ادامه پیدا کرد که هر کدام از این مدیران با اشاره به دستاوردهای واحد متبوع خود در سال 89 و همچنین کمبودها و نواقص راهکارهایی برای رفع موانع موجود ارائه دادند.
در این نشست حسین مسافرآستانه که ریاست جلسه را بر عهده داشت با تاکید بر تفاوت های واحد روابط عمومی با دیگر بخش های یک نهاد مهمترین هنر روابط عمومی ها را کشف و حل مشکلات یک مجموعه دانست و افزود: روابط عمومی توانایی آن را دارد که با کمک مدیریت یک بخش خیلی از موانع موجود را از طریق ارتباط با دیگر واحدها و سازمان ها حل کند.
مدیر کل مرکز هنرهای نمایشی با تقسیم فعالیت های روابط عمومی به دو بخش درون سازمانی و برون سازمانی در رابطه با تعامل با نهادهای برون سازمانی گفت: بسیاری از مشکلاتی که امکان پیگیری وحل آن در درون یک سازمان وجود ندارد را می توان از طریق تعاملات برون سازمانی واحد روابط عمومی حل کرد که مثال واضح این تعاملات را می توان در مجموعه تالار سنگلج دید.
وی داشتن یک برنامه کلی را از ضرورت های واحد روابط عمومی دانست و گفت: اگر روابط عمومی ها یک برنامه کلی داشته باشند مسلماً برای پیاده کردن برنامه های خود بودجه لازم را دریافت خواهند کرد. از این طریق بسیاری از نیازهای غیرقابل حل یک مجوعه نیز حل خواهد شد.
مسافرآستانه ارتباط واحدهای روابط عمومی معاونت امور هنری را با یکدیگر یک از ضرورت های این حوزه دانست و افزود: زیر مجوعه ای عمل کردن واحدهای روابط عمومی در معاونت امور هنری نه تنها از موازی کاری و تقابل کاری کم خواهد کرد بلکه اطلاع از فعالیت های یک واحد می تواند به حل مشکلات واحدهای دیگر زیرمجوعه معاونت هنری کمک کند. تاثیر دیگر این تعامل در هدفمند کردن نشست های روابط عمومی و بازدهی بیشتر این جلسات است.
در پایان این نشست علیرضا غفاری مدیرمسئول "خبرنامه" داخلی معاونت امور هنری به معرفی این نشریه پرداخت و دیدگاههای خود را برای ارتقای کیفیت این نشریه ارائه کرد.
بنا بر این گزارش، این نشست برای نخستین بار تحت عنوان شورای مدیران روابط عمومی برگزار و مقرر شد هر جلسه با دبیری مدیر روبط عمومی معاونت امور هنری و ریاست یکی از مدیران ادارت کل زیرمجوعه معاونت هنری برگزار شود.
 
۳۱ فروردین ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳
روابط عمومی معاونت امور هنری |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید