اخبار

دفتر آموزش و انجمن موسیقی ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند

دفتر آموزش و انجمن موسیقی ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند
تفاهم نامه همکاری دفتر آموزش و توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری و انجمن موسیقی ایران امضا شد.

 

 به گزارش روابط عمومی دفتر آموزش و توسعه فعالیت­‌های فرهنگی و هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با استناد بند الف ماده 7 مصوبه 477شورای عالی انقلاب فرهنگ و به منظور افزایش کیفیت آموزش­های هنری، ایجاد مشارکت و بهره‌گیری از توانایی­های علمی، هنری، آموزشی و تحقیقاتی انجمن­‌های تخصصی در ارتقای فعالیت­ های تخصصی آموزش موسیقی، تفاهم­نامه­­ همکاری  دفتر آموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری و انجمن موسیقی ایران  به امضا رسید.

استاندارد­سازی و ارتقای سطح  دانش مدیران مسئول و مربیان  آموزشگاه ­های آزاد موسیقی،  امکان‌سنجی و آمایش سرزمینی آموزش موسیقی همچنین مکانیزه­کردن فعالیت­ ها و ایجاد یک سامانه واحد الکترونیکی، ارزشیابی مستمر دستاوردهای آموزشی آموزشگاه­ های آزاد موسیقی کشور از اهداف این تفاهم نامه است.  

به منظور برنامه­ریزی و اجرای مفاد این تفاهم نامه، کمیته­ ای تخصصی و هنری متشکل از 5 نفر که  دو نفر نماینده از دفترآموزش  و دو نفر نماینده از انجمن موسیقی ایران  و یک نفر نماینده به انتخاب دفتر آموزش از بین مدیران مسئول آموزشگاه ­های آزاد موسیقی تشکیل خواهد شد .   

تدوین شیوه نامه ­ها و دستورالعمل­ های اجرایی در موضوع تفاهم‌نامه و بررسی مفاد و تایید هر یک از قراردادهای اجرایی در موضوع تفاهم‌نامه همچنین برنامه ­ریزی و نظارت بر اجرای اهداف تفاهم نامه در اجرای تصمیمات مشترک از وظایف این کمیته است.


 

۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید