اخبار

مشارکت فعال نهادهای استان کرمان در دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی

مشارکت فعال نهادهای استان کرمان در دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی
جلسه شورای سیاستگذاری دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران در کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری، در این جلسه محمدرضا درویشی، پژوهشگر موسیقی، احمد صدری، دبیر جشنواره، محمد اله یاری؛ مدیر کل  دفتر موسیقی، علی ثابت نیا، مدیر عامل  انجمن موسیقی ایران حضور داشتند.

 همچنین مدیران نهادهای استان کرمان، جواد فدایی، استاندار کرمان، صادق بصیری، معاون سیاسی امنتی استاندار، محمدرضا علیزاده، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان؛ علی بابایی، فرماندار کرمان، مهران عالم زاده، شهردار کرمان؛ دکتر علی رمضانی، مدیر کل صدا و سیمای استان؛ سورج یاسایی مدیر انجمن موسیقی استان و نمایندگانی از میراث فرهنگی، نیروی انتظامی، برنامه و بودجه و سایر نهادهای استان در این جلسه حضور داشتند.

 

استاندار کرمان با تاکید بر  همکاری و مشارکت همه نهادها و دستگاه‌های استان کرمان برای برگزاری دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی گفت: جشنوارهای هنری این توانایی را دارند که ظرفیت ها و پتانسیل های هر استان را در سطح ملی و جهانی معرفی کنند. پس از برگزاری دوره های متعدد جشنواره موسیقی نواحی ایران و دوازدهمین دوره برگزاری این جشنواره، باید با تکیه بر تجربیات گذشته تلاش کنیم تا سطح دیگری از برپایی و میزبانی این رویداد مهم هنری را در کرمان ارائه کنیم.

 

در این جلسه درباره برنامه های دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران به میزبانی کرمان از جمله محورها و شاخصه های  اجراهای این دوره از جشنواره، اطلاع رسانی جشنواره در ابعاد ملی، اطلاع رسانی به هنرمندان و مخاطبان سایر استان ها  گفتگو شد.

۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید