اخبار

«هنرستان موسیقی دختران» در تالار رودکی

«هنرستان موسیقی دختران» در تالار رودکی
ارکستر سمفونیک و ارکستر ایرانی «هنرستان موسیقی دختران» در تالار رودکی روی صحنه می‌رود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، ارکستر سمفونیک و ارکستر ایرانی «هنرستان موسیقی دختران» با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی ، دوم مرداد ماه ساعت 18 در تازه ترین اجرا خود قطعات ایرانی و کلاسیک را در تالار رودکی اجرا می‌کند .

در این کنسرت ؛ ارکستر ایرانی هنرستان موسیقی دختران به سرپرستی هیلا فیض پور، قطعات : خاطات رفته (قطعاتی برای عود و ارکستر) به آهنگسازی و تنظیم بهزاد عبدی ، آفتاب نیمه شب با تنظیم : حسین بهروز نیا و به سرپرستی گلنوش صالحی ، قطعات: خاموشی به آهنگسازی و تنظیم: حسین علیزاده ، در قفس با تنظیم: حسین علیزاده را اجرا می‌کند.

این ارکستر به رهبری محمدرضا فیاض ، قطعات: مقدمه بیات اصفهان به آهنگسازی و تنظیم: محمدرضا فیاض، چهار مضراب جامه دران به آهنگسازی: پرویز مشکاتیان و تنظیم: محمدرضا فیاض، رنگ بیات اصفهان به آهنگسازی:درویش خان و تنظیم: محمدرضا فیاض را روی صحنه می‌برد.

در بخش بعدی این برنامه ، گروه گیتار هنرستان موسیقی دختران به سرپرستی مهرداد پاکباز، قطعات : بیژن و منیژه به آهنگسازی و تنظیم حسین دهلوی و کنسرتو هندل شماره 4 به آهنگسازی و تنظیم هندل را می‌نوازد

هچنین در این برنامه ، ارکستر سمفونیک هنرستان موسیقی دختران به رهبری سهراب کاشف قطعات کلاسیک از بتهوون، هایدن، دورژاک و شوبرت را اجرا می‌کند.

علاقه مندان جهت تهیه بلیت می‌توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

 

۳۰ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید