اخبار

آزمون جامع و ادواری فرهنگ و هنر شهریورماه برگزار می‌شود

آزمون جامع و ادواری فرهنگ و هنر شهریورماه برگزار می‌شود
سومین آزمون جامع و بیست و نهمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر هشتم شهریور ماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش  روابط عمومی  دفتر  آموزش و توسعه  فعالیت های فرهنگی و هنری  وزارت فرهنگ  و  ارشاد اسلامی، مرتضی نیک نژاد، سرپرست این دفتر، اعلام کرد: سومین آزمون جامع و بیست و نهمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی  بخش فرهنگ وهنر،  روز جمعه هشتم شهریور ماه سال جاری  به صورت سراسری و  هم زمان در استان های  کشور  برگزار خواهد شد.

سرپرست دفتر آموزش همچنین گفت: آزمون های استانداردهای مهارتی  بخش فرهنگ و هنر، هر سال تحصیلی در سه نوبت در بخش های نظری و عملی، به صورت جامع و هماهنگ برگزار می شود. هدف از  این آزمون ها، فراگیر شدن  آموزش های مهارتی، ارتقای سطح آموزش های هنری،  ساماندهی و ایجاد بسترهای لازم برای جذب فارغ التحصیلان در بازار کار، همچنین پرورش روحیه کارآفرینی در فارغ التحصیلان آموزش های مهارتی است.   

نیک نژاد در خصوص  ثبت نام و معرفی به آزمون  داوطلبان گفت: ثبت نام برای آزمون ادواری از هفتم مردادماه آغاز شده است و داوطلبان آزمون ادواری می توانند تا 28 مردادماه جاری در سامانه آزمون هنر به نشانی www.azmoonehonar.ir  ثبت نام کنند.

همچنین مدیران مراکز مهارت آموزی که ثبت اطلاعات پایه ای فراگیران خود را قبلا در  سامانه  آزمون هنر انجام داده اند، تا  بیست و پنجم مرداد ماه مجاز به معرفی متقاضیان خود برای شرکت در آزمون جامع  هشتم شهریور ماه جاری  هستند.  

۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید