اخبار

داوری جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران آغاز شد

داوری جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران آغاز شد
داوران بیست و ششمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران از امروز سه شنبه 15 مرداد 98، کار خود را برای انتخاب هنرجویان آغاز کردند .

به گزارش واحد ارتباطات و رسانه اداره کل هنرهای تجسمی؛ بر طبق جدول زمانبندی انتخاب هنرجویان  در هر 9 رشته هنرهای تجسمی از 10 صبح امروز سه شنبه آغاز و تا ساعت 21 روز پنجشنبه 17 مرداد ادامه خواهد داشت .

بخش کاریکاتور امروز از ساعت 10 صبح تا 13 توسط جمال رحمتی، کیارش زندی و بهرام عظیمی داوری خواهد شد . سپس آثار نگارگری به داوری صدیقه احمدی باصیری، جلیل جوکار و عبدالله محرمی از ساعت 14 تا 17 بررسی می شوند . بعد از آن هنرجویانی که آثار تصویر سازی فرستادند باید منتظر تصمیم گیری داوران این حوزه متشکل از علی بوذری، احسان عبداللهی و عطیه مرکزی از ساعت 17 تا 20 باشند .  در ساعات اولیه روز چهارشنبه 16 مرداد، نخست آثار حجمی و مجسمه ها از جای جای ایران توسط روح اله شمسی زاده، کامبیز صبری و محمدرضا یزدی داوری می شوند . سپس نقاشی و طراحی های هنرجویان از ساعت 14 تا 20 همان روز برای داوری توسط هیئت داوران طراحی و نقاشی متشکل از داریوش حسینی، کیومرث صادقیان و جمال عرب زاده داوران رشته طراحی و خسرو خسروی، علی ذاکری و مهدی علایی نژاد داوران نقاشی آماده می شوند .

روز پنجشنبه نخست پوسترها بوسیله و رضا عابدینی، مهران زمانی و فرهاد فزونی داوری خواهند شد بعد از آن نوبت آثار خوشنویسی است که توسط صداقت جباری، حسین غلامی و شمس الدین مرادی بررسی شوند و در آخر عکس ها از ساعت 16 تا 21 همان روز  به داوری اسماعیل عباسی، کیارنگ علایی و مهدی مقیم نژاد خواهند رسید.

طبق این جدول زمانبندی کار فشرده هیئت داوران از امروز آغاز شده و اسامی هنرجویان برتر برای شرکت در بیست و ششمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران به زودی اعلام خواهند شد .

گفتنی است ، بیست و ششمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران به همت اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام و همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سراسر کشور به دبیری «رضوان صادق‌زاده» با شعار «نرسیده به درخت، دو قدم مانده به گل» از سی ام مرداد تا سوم شهریور ماه ۱۳۹۸ در ایلام برپا خواهد شد .

۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید