اخبار

چهارهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان با شادپیمایی آغاز می‌شود

چهارهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان با شادپیمایی آغاز می‌شود
چهاردهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان فردا شنبه دوم شهریورماه با اجرای کارناوال از میدان امام شافعی آغاز به کار می‌کند.

به گزارش ستاد خبری چهاردهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان، این رویداد با حضور هنرمندان عرصه تئاتر خیابانی داخل و خارج از کشور، جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم هنردوست مریوان ساعت 18:30 با اجرای کارناوال از میدان امام شافعی به سمت پارک شانو آغاز می‌شود.

در برنامه‌های شادپیمایی(کارناوال) گروه‌های نمایشی شرکت‌کننده در جشنواره با لباس‌های اجرا، عروسک‌های غول‌پیکر، عروسک‌های بومی با لباس کردی، لری، آذری و جنوبی و حاج فیروزها در مسیر مشخص شده حرکت می‌کنند.

اجرای "هه لپه رکی" توسط گروهی از مریوان، اجرای برنامه‌های نمایشی توسط گروه آیینی گیلان و اجرای رقص آیینی جنوبی توسط گروهی از زاهدان در ایستگاه‌های مسیر تدارک دیده شده است.

این شادپیمایی با برش کیک تولد چهاردهمین دوره این رویداد و اجرای نمایش "بل 214" برگزیده جشنواره شرهانی با موضوع دفاع مقدس در پارک شانو همراه است.

چهاردهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان با محوریت گردشگری و با دبیری فاتح بادپروا یکم تا پنجم شهریورماه برگزار می‌شود.
۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید