اخبار

شاه آبادی: هنرمندان باید معنویت و خدامحوری را سرلوحه تولید آثار خود قرار دهند

شاه آبادی: هنرمندان باید معنویت و خدامحوری را سرلوحه تولید آثار خود قرار دهند
حمید شاه آبادی در مراسم ضیافت افطار معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت ماه رمضان را فرصتی برای برقراری ارتباطی بی واسطه با خدا دانست و گفت: امیدوارم هنرمندان ماه رمضان را غنیمت بشمارند و علاوه بر بهره بردن از برکات معنوی این ماه عزیز، معنویت و خدامحوری را سرلوحه آثار خود قرار دهند.

به گزارش روابط عمومی امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون امور هنری در این مراسم که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حضور داشت، گفت: هنرمندان باید ماه رمضان را غنیمت شمرده و علاوه بر بهره بردن از برکات معنوی این ماه عزیز، معنویت و خدامحوری را سرلوحه آثار خود قرار دهند.

وی هنرمندان و اصحاب فرهنگ را الگوهای مناسبی برای جامعه بویژه جوانان دانست و افزود: خرسندم که امروز جامعه هنری کشور اسلامی ما به نقش پررنگ، جریان ساز و هدف بخش خود در جامعه آگاه است و در این راستا انتقال دهنده مبانی دینی، مذهبی و  اصول معنوی دین مبین اسلام در تولید آثارشان هستند.

شاه آبادی با اشاره به تاکیدات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر ایجاد تحولات اساسی در کارهای اجرایی معاونت امور هنری تصریح کرد: امروزه ایجاد تحول یکی از اصلی ترین اهداف بنیادی معاونت امور هنری وزارت ارشاد به شمار می رود و در 2 سال گذشته همه کارهای حوزه های مختلف زیرشاخه این معاونت مورد بازنگری و بازتعریف قرار گرفته است.

معاون امور هنری وزیر ارشاد ادامه داد: از این رو با نگاه کارشناسانه به بخش ها و فعالیت های حوزه های مختلف این معاونت، شاهد رشد و بالندگی هر چه بیشتر کمی و کیفی در عرصه های اجرایی، مدیریتی و تولیدی خواهیم بود.

وی در پایان یادآور شد: در این میان تعامل هنرمندان و نقش سازنده و فعال آنها به همراه هدایت های مدیرانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای توسعه کارهای مختلف فرهنگی و هنری منجر به گشایش بخش های نو و مغفول در معاونت امور هنری وزارت ارشاد طی سال های اخیر شده است.

میهمانی افطاری معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور سید محمد حسینی وزیر ارشاد، حمید شاه آبادی معاون امور هنری، جمعی از مدیران و هنرمندان از جمله داوود رشیدی، قطب الدین صادقی، پری صابری، محمد سلحشور، مسعود رایگان، رویا تیموریان، داوود فتحعلی بیگی، بهروز بقایی، اسماعیل خلج، داریوش ارجمند، داریوش اسدزاده، هادی مرزبان و ... در فضای باز تالار وحدت برگزار شد.

 

 

۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید