اخبار

حمایت 10 میلیاردی معاونت هنری از هنر استان ها در سال 97

حمایت 10 میلیاردی معاونت هنری از هنر استان ها در سال 97
در سال گذشته مبلغ 9 میلیارد و 875 میلیون و پانصد هزار تومان از محل اعتبار معاونت امور هنری به استان ها به استان ها پرداخت شده است.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حیمد قبادی؛ مشاور اجرایی معاونت امور هنری گفت: در راستای حمایت از توسعه هنر در استان ها و براساس تفاهم معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 1397 مبلغ 9 میلیارد و 875 میلیون و پانصد هزار تومان از اعتبار خود را در زمینه موسیقی، تئاتر، هنرهای تجسمی و مد و لباس و همچنین آموزش هنر و هنرستان ها به 32 استان و منطقه آزاد قشم و منطقه آزاد اروند اختصاص داده است.

قبادی در ادامه گفت: این حمایت در قالب تولید آثار، برگزاری رویدادها، کمک به انجمن ها یا مراکزی  مانند هنرستان ها و ... انجام شده است.

مشاور اجرایی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: توجه به استان ها و حمایت از توسعه هنر در برنامه های معاونت امور هنری قرار دارد و سعی می شود که این حمایت ها با در نظر گرفتن اولویت ها در استان ها برای طرح ها و برنامه های مؤثر انجام شود.

قبادی در ادامه گفت: روند حمایت از استان ها در برنامه های سال جاری معاونت امور هنری نیز قرار دارد و براساس اعتبار و امکان موجود معاونت و فعالیت های استان ها، حمایت ها تداوم خواهدداشت.

 

 

 

۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۵:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید