اخبار

اعلام نتایج آزمون های جامع و ادواری تا 15 روز آینده

اعلام نتایج آزمون  های جامع و ادواری تا 15 روز آینده
نتایج آزمون روز جمعه 8 شهریورماه جامع و ادواری تا 15 روز دیگر بر روی سایت www.azmoonehonar.ir قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر آموزش و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری  وزارت  فرهنگ و ارشاد اسلامی، جمعه  هشتم  شهریور  ماه  98،  مرتضی نیک نژاد، سرپرست این دفتر  و مدیران فرهنگ و  ارشاد اسلامی استان تهران با حضور در حوزه آزمون  استان در دانشگاه  امیرکبیر، از روند برگزاری سومین  آزمون جامع  و بیست و  نهمین  آزمون ادواری استانداردهای مهارتی ،‌ بازدید کردند .

سرپرست این دفتر درباره آزمون های ادواری و جامع این دوره اعلام کرد: آزمون کتبی جامع و ادواری استانداردهای مهارتی فرهنگ و  هنر، به صورت سراسری و  هم زمان در مراکز  استان ها برگزار شد.

نیک نژاد در ادامه  با اشاره به اعلام نتایج آزمون ها  گفت: نتایج این آزمون حداکثر ١٥ روز  دیگر  در سامانه آزمون هنر به نشانی  www.azmoonehonar.ir   اعلام خواهد شد  و گواهینامه های الکترونیکی شرکت کنندگانی  که موفق به اخذ نمرات قبولی در هر دو بخش آزمون عملی و نظری می شوند از نیمه دوم شهریور ماه در سامانه قابل دسترسی است.

آزمون های جامع و ادواری که دفتر آموزش و توسعه فعالیت‌های هنری متولی برگزاری آن است؛ مختص مهارت آموزان یا استاد کاران ماهر ونیمه ماهری  است که مایل به دریافت مهارت دیپلم در رشته های مهارتی  در شاخه‌های هنری هستند. این آزمون،  شامل دو بخش عملی و کتبی است که بخش عملی با نظارت نمایندگان اعزامی،‌ دو روز قبل و بعد از آزمون کتبی انجام می‌گیرد و دریافت گواهی نامه استانداردهای مهارتی، منوط به قبولی در هر دو آزمون کتبی و عملی  است.

 

۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید