اخبار

تئاتر شهر از 17 تا 22 شهریور اجرایی ندارد

تئاتر شهر از 17 تا 22 شهریور اجرایی ندارد
تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر از روز 17 تا 22 شهریور به دلیل همزمانی با ایام سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی اجرایی نخواهد داشت، اما محوطه‌ی بیرونی مجموعه‌ی تئاتر شهر در دهه‌ی آغازین محرم هرشب میزبان یکی از مجالس تعزیه‌ی امام حسین (ع) است.

به گزارش واحد ارتباطات، آموزش و پژوهش مجموعه تئاتر شهر، تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر از روز 17 تا  22 شهریور به دلیل همزمانی با ایام عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی اجرایی ندارند. این در حالی است که محوطه ی بیرونی مجموعه ی تئاتر شهر در دهه ی آغازین محرم هرشب میزبان یکی از مجالس تعزیه ی امام حسین (ع)خواهد بود.

همچنین بر اساس این گزارش با پایان گرفتن اجرای نمایش های «اسکرین شات» به کارگردانی ندا قربانیان و «شکم» به کارگردانی علیرضا رفیعی در تالار قشقایی، «تصعید» به کارگردانی محمد صاحبی در کارگاه نمایش در پایان هفته ی گذشته، پس از ایام سوگواری دهه ی نخست محرم اجراهای «آرش» به کارگردانی گلچهر دامغانی و «رگ» به کارگردانی ایوب آقاخانی در تالار چهارسو، «کریم لوژی» به کارگردانی رضا بهرامی در تالار قشقایی و «ستاره شناس» به کارگردانی اصغر نوری در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه خواهند بود.

برای کسب آخرین اطلاعات و اخبار تئاتر شهر به سایت این مجموعه به آدرس www.teatreshahr.com مراجعه کنند.

۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۵:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید