اخبار

معارفه اعضای جدید انجمن هنرمندان سفالگر و سرامیست

معارفه اعضای جدید انجمن هنرمندان سفالگر و سرامیست
اعضای جدید هیئت مدیره انجمن هنرمندان سفال و سرامیک در نشستی با هادی مظفری مدیرکل هنرهای تجسمی دیدار کردند.

به گزارش واحد ارتباطات و رسانه اداره کل هنرهای تجسمی؛ هادی مظفری در این نشست گفت : انجمن هنرمندان سفالگر از منظم ترین و پژوهش محورترین انجمن‌های هنری است و در دوره گذشته انجمن آورده‌های خوبی برای هنرهای تجسمی داشته است. امیدوارم که اعضای جدید انجمن نیز با همه دشواری‌ها در راهی که پیش رو دارند و در تعیین استراتژی های مدیریتی موفق باشند.

مظفری افزود: امروز در اتمسفری زندگی می کنیم که از دانشگاه تا اداره کل تجسمی و انجمن‌ها و گالری‌ها و فعالیت‌هایی مانند فجر و دو سالانه‌ها همگی در یک ساختار قرار می‌گیریم و فعالیت موفق هر یک موجب بالندگی دیگری خواهد شد.

هیربد همت آزاد مدیر عامل و رییس هیات مدیره انجمن هنرمندان سفالگر گفت: ما از حمایت های اداره کل هنرهای تجسمی آگاهیم و بنا به همان سیاست‌های کلان گذشته حرکت می کنیم و با توجه به تغییر در هیات مدیره اندکی در طعم این سیاست‌ها تفاوت خواهید دید و هیات مدیره جدید انجمن از اداره کل هنرهای تجسمی انتظار حمایت دارد.

اعضای جدید انجمن هنرمندان سفالگر عبارتند از : هیربد همت آزاد مدیرعامل و رییس هیات مدیره، مرضیه تقی خانی نائب رییس و دبیر کمیته پژوهش، امرالله شکری پور خزانه دار و دبیر کمیته رفاهی و روابط عمومی، کوروش آریش دبیر کمیته نمایشگاهی و نفیسه فرهمند دبیر کمیته آموزش.

 

۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید