اخبار

برنامه های هنری در هفته وحدت

برنامه های هنری در هفته وحدت
برنامه های معاونت امور هنری در هفنه وحدت اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به منظور بزرگداشت هفته وحدت و توجه به اقوام و مشارکت ملی، برنامه های هنری در هفته وحدت برگزار شد.

معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آستانه هفته وحدت، دوزادهمین جشنواره موسقی نواحی ایران، با 40 گروه از اقوام را از 16 تا 19 آبان ماه در کرمان، بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر را با حضور 33 گروه از 15 تا 19 آبان ماه در خرمشهر و بیست و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان را با حضور 26 گروه از 17 تا 21 آبان ماه در شهر همدان برگزار کرد که گروه های هنری از استان های مختلف در این جشنواره ها حضور داشتند.

برنامه های رسول مهربانی نیز از سوی معاونت امور هنری و با مشارکت شهرداری تهران با اجرای پنج گروه نمایش خیابانی در محوطه تئاترشهر، از دیگر برنامه هایی بود که به این مناسبت برگزار شد.

نمایش های "این سه نفر، "مستأجر" ، "وجدان بیدار" و "قاب ها" و یاشیل ها" از 21 تا 24 آبان ماه در محوطه تئاترشهر اجرا می شود.

همچنین اجرای جشن موسیقی در شیراز با همکاری شهرداری شیراز و اجرای موسیقی در شهر تهران با همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، میزبانی از جایزه بین المللی مصطفی در تالار وحدت از دیگر برنامه های هنری در هفته وحدت است.

 

 

۲۲ آبان ۱۳۹۸ ۱۶:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید